Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiú haverom bevallotta hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú haverom bevallotta hogy nagyon tetszem neki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy kis gondom, vagyis nem tudom mi ez, egész nap ezek kattog az agyam...

Egyik fiú osztálytársammal még a nyáron barátkoztam össze (most mentünk kilencedikbe) és egy nagyon rendes kedves meg aranyos fiú. Minden nap beszélgetünk meg együtt lógunk hiába másik tagozat. És eddig azt hittem hogy tök jó, van egy fiú haverom :) . Tegnap is beszéltünk este és először átnevezett "A csajom" ra, én meg azt hittem hogy ez is ilyen hülyéskedős viccelődős dolog. Aztán pár perccel később megkérdezte ki szimpatikus az osztályból...aztán leesett hogy arra kíváncsi ki tetszik a fiúk közül. Mondtam hogy még gondolkozom és visszakérdeztem és leírta a lány jellemzőit hogy találjam ki és pár tipp után mondta hogy én. És én totál lefagytam meg elkezdett bókolni meg hogy ne nagyon mondjam el senkinek hogy belém van esve...

És nagyon nem tudom hogy ilyenkor mit kell mondani csinálni vagy bármi mert nagyon jó barátom megbántani nem szeretném de...fura az egész. Mit tegyek??


2016. szept. 15. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Térdelj le és szeresd
2016. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha akarod adj nek egy esélyt ha nem akkor mond azt,hogy tovabbra csak baratja akarsz lenni.
2016. szept. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. ne mondj ilyet hogy legyetek barátok

2. hagyd hogy megzabálja a segged

3. mondd neki hogy legyetek barátok, de zabálhatja a segged néha


fix tipp


pacsi x)

2016. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!