Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mit érez a másik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit érez a másik srác és mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom akivel egészen addig jól megvoltam amíg egy másik srác be nem lépett az életembe.Mikor már először találkoztunk szimpi volt szerintem én is neki mert elkeztüünk dumálni aztán talira hívott.Amikor először taliztunk kb csak beszélgettünk.Este miután hazaértem mondta hogy kár hogy van barátom.3.találkozásnál elmentünk bulizni ahol mindketten kicsit becsiccsentettünk és megcsókolt többször is én meg persze hagytam.Ezt vajon csak az alkohol miatt tette vagy amúgy is megtette volna? Ezek után másnap rámírt hogy van-e barátom és én azt válaszoltam hogy igazából az egy se veled se nélküled kapcsolat és hogy nem tudom mi van..(nem tudom hogy jól tettem e mert nem akartam hogy azt higyje hogy ez valami lerázás vagy ilyesmi csak nem tudtam mit tegyek) utána még célozgattam egy kicsit hogy nem megy jól a kapcsolatom aztán 2 nappal később szakítottam a barátommal de ezt nem tudja.Nem tudom hogy mondjam el neki vagy hogy célozzak rá.Nagyon bírom és teljesen jól kijövünk csak nem tudom mit kéne tenni hogy ne legyen valaki más az ő életében még mielőtt velem lehetne valami.Várok minden véleményt,ötletet,tanácsot még akkor is ha bántó vagy csak túlzottan őszinte :)
2016. nov. 4. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem írd meg neki, hogy véget vetettél a kapcsolatodnak. Ez a legtisztább, és a legjobb amit tehetsz és ha ő is úgy gondolja, megpróbálhatjátok.
2016. nov. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ha mégse akarna semmit akkor az nagyon ciki :/ 16
2016. nov. 4. 20:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki nem veszítesz semmit #2
2016. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Okes raszanom magam :) de szerntetek o mit erez?
2016. nov. 4. 23:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Érezhet irántad vmit #2
2016. nov. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg hogy van e kiszemelte utána úgy is vissza kérdez nagyjából el mondod H nálad mi a szitu es csak lesz valami hajrá drukolok 👊👌💪💪💪👈👈👈👅
2016. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!