Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nekem nem tetszik, de én nemi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nem tetszik, de én nemi igen. Mit tegyek? Többi lent-->

Figyelt kérdés
Sürgős! Szüleimnek van egy ismerősük, akinek van egy gelesége és egy fia. Szerintem a felnőttek rendesek, de a fiuk nagyon idegesít. Szegény ilyen nagyon apró célzásokat tesz, amire inkább nem mondok semmit. Egyáltalán nem jön be szegény... Nem sokára újra jönnek hozzánk. Mivel látom rajta, hogy tetszek neki, még jobban idegesít. Mit csináljak vele? Itt fognak aludni, szóval valahogy kellene vele foglalkoznom. Persze nem hibáztatom őt.

#fiú #látogatás #vendéglés
2016. nov. 5. 15:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Neki* bocs
2016. nov. 5. 15:44
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg felesége* :D bocsi tényleg, csak siettem
2016. nov. 5. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:
gtfo
2016. nov. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg hogy nem akarsz tőle semmit sem. Ha végképp nem ért, szólj a szüleidnek.
2016. nov. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább te vagy idegesítő
2016. nov. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1. válaszoló köszi, 2. válaszoló ? Mi bajod van velem? Mit vétettem neked?:D
2016. nov. 5. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!