Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene csinálnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy fiú, ő tizenhat éves, tízedikes, én tizennégy vagyok és nyolcadikos. Ez azért fontos, mert jövőre egy suliba fogunk járni. Egyszer találkozunk társaságban, kb. 2-3 éve, de akkor nem tetszett. kb fél éve tetszik, már annyira, hogy nem tudom mit csináljak... Nem szeretném világfájdalomnak beállítani, mert biztosan csak tipikus tinihiszti. Egy pár hét múlva találkozni fogunk, szintén társaságban. A szüleim szerint rá kellene írnom, de tényleg nagyon félek attól, hogy kínos lenne, esetleg beégek. Szóval ez egyelőre kizárva.

Mit tehetnék, hogy felkeltsem az érdeklődését? Persze azért egészséges kereteken belül, mégiscsak tizennégy vagyok!

Nagyon köszönöm a válaszokat, előre is!



2016. nov. 5. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Írj neki. Ne várj vele mert lehet hogy addigra lesz már neki más.
2016. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Menj, beszélgess vele!Légy hozzá kedves és küldj neki jeleket!Röviden, tömören ennyi.Ja és vigyázz magadra!
2016. nov. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Irj neki... legfeljebb nem lesz belole semmi. Ez nem beeges. Miutan igy sincs semmi, sok veszteni valod nincs.
2016. nov. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen, írnék neki szívesen, csak valakivel nagyon jóban van aki nekem fontos, és nem szeretném, higy esetleg egy kicsit is rosszabb legyen a kettőjük kapcsolata, csak amiatt mert én most nagyon szerelmes vagyok...
2016. nov. 5. 21:31
 5/11 A kérdező kommentje:
De, ha írnék is neki, fogalmam sincsen mi a bánatot 😂
2016. nov. 5. 21:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Érdeklődj! :)
2016. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hogyan, és mi felől?
2016. nov. 5. 21:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Arról, hogy mi újság vele, a rendezvényről (gondolom azért lesz társaság), stb.
2016. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ez jónak tűnik, szerintem alszom rá egyet (:

Viszont, biztos vagyok benne, hogy nem lesz merszem hozzá...

De ettől függettlenül tényleg nagyon köszönöm a válaszokat!

2016. nov. 5. 21:58
 10/11 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit!

Ha gondolod, írj majd rám, segítek, ha kell! :)

2016. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!