Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy barát (nőm), és a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barát (nőm), és a kapcsolatunk úgymond jó veled de mégse. Mit kellene csinálnom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Na szóval. Úgy egy éve ismerem és hamar összebarátkoztunk. Az egész úgy kezdődött hogy tetszettem neki, de én ezt nem vettem észre. Majd barátja lett és ekkor én szerettem bele. (Mekkora pech! :/) És ezt így játszottuk hogy hol csókolóztunk hol nem beszéltünk egy-két napig. Úgy két hete itt aludt, és nagyon jól elbeszélgettünk, és összemelegedtünk. De mégis így hogy nem találkoztunk felém se szagol. A beszélgetésben ejtett egy olyan mondatot hogy: "Én csak egy személlyel szeretek beszélgetni igazán." Nos ez a személy nem én vagyok. Most akkor Tartsam vele a kapcsolatot és próbáljak közeledni vagy hagyjam békén?

Kérlek segítsetek mert annyi álmatlan éjszakát okozott már. 16/F.



#szerelem #döntés #kapcsolattartás #seveled_senélküled
2016. szept. 18. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:

"Én csak egy személlyel akarok beszélni,, mondta h nem rád célzott mer irtad h "az nem én vagyok,,

Ha nem irta h nem te vagy akkor utalni akart h tetszesz neki ...

Próbálj meg utalni rá h tetszik neki

2016. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De, most akkor van barátja vagy sem? :D

Ha úgy kavart veled, hogy volt valakije, elég egyértelmű... Hogy egy ribizli, nem találsz jobbat?

2016. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs barátja :D, és ha ribizli ha nem nem tudom elengedni... Mert ilyen fa_sz vagyok :D
2016. szept. 18. 21:25
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 Én tudattam vele, hogy nekem tetszik. De ennek ellenére van hogy pozitív van hogy negatív visszajelzést kapok a részéről. :/
2016. szept. 18. 21:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Kívülállóként azt mondom, hogy veszett fejsze nyele.

Próbáld meg gondolatban összeszedni a negatív tulajdonságait, kicsit utáltasd meg magaddal és "öld" ki ezt az érzelmet.

És nem lesz probléma belőle.

16/f

2016. szept. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül így 2 évvel később rájöttem. Akkora ribizli volt mint a ház. Megjártam vele.:/
2018. aug. 28. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!