Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 17/L nagyon szeretem a baratom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17/L nagyon szeretem a baratom de mar idegesit par dolog mit kene csinalnom?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem ot o is enegem, nagyon ragaszkodo. Nos most lett egy ujabb problema es mar ezzel nem tudom mit tegyek. Lesz egy egy napos mondjuk ra h tabor vagy 10en lennenk lehet en lennek egyedul lany. A tasasag nagyon jo kedves aranyosak...ezt a baratom is tudja.. Az lenne itt a problem h megkerdeztem tole baj lennek ha elmennek erre ezt felelte igen mert megcsalnal meg bebasznal. Nos azt tudni kell rolam nem iszok soha es nem vagyok ilyen megcsalos, ha vmi lenne elmondanam neki...szoval tobb mint egy eve egyutt vagyunkes nem bizik bennem. De en meg bulizni szeretnek egyszer legalabb az eletben...a baratommal sose lehet a 7 minden napjan egyutt vagyunk szinte, tobbet mint a hazasok ami nem is baj mert szeretem de neha kell magany de o ezt nem erti meg szerinte akkor leressek mast.... Most ezt h kene megmondanom neki? Az a baj mindig neki van igaza szerinre es barhogy megemlitem azakitas vagy nagy veszekedes lenne vagy h o leszarja de ebbol ugyanugy jonne a vita. Mit kene tennem? Ne menjek? Az a baj nagyon szeretnek es rossz h nem bizik bennem. Mit kene mondanom h ne ertse felre vagy vmi? Elnezest az iras hibakert, este van almos vagyok es ideges....

2016. aug. 18. 01:44
 1/6 anonim válasza:
Beszélj a pároddal! Ha neked ez a tábor fontos akkor ezt megkell értenie. Egy kapcsolat nem így műkődik. Ha nem bízik benned akkor minek? Csak romlani fog. Tisztázd vele de ne hagyj ki az életedből semmit egy srác miatt, fiatal vagy még ahhoz😊
2016. aug. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy nem vagy ilyen természetű akkor menj el és érezd jól magad. Meg kell értened, hogy fiatal vagy és ameddig nem adsz rá okot neki bíznia kell benned. Az én párkapcsolataim nagy részét ez a viselkedési forma emésztette fel.. Pedig alaptalan volt mindig.. Ha most nem mész és hosszútávra tervezel később mi lesz? Ne menj el a barátnőiddel vásárolni mert.... Meg kell tanulnia bízni benned. 17 évesen már nem vagytok gyerekek. Ne viselkedjetek úgy


18/f

2016. aug. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Jó hát attól függetlenül, hogy a bizalom fontos, te sem örülnél ha egyedüli fiúként elmenne lányokkal. Ez két emberen múlik és benned is lehetne empátia milyen érzés lehet neki a tudat...az más kérdés és nem szép dolog, hogy ilyeneket mond, abban igazat adok neked. Kompromisszumot kéne kötnötök, de egy kicsit gondold bele magad az ő helyébe is.
2016. aug. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hagyd ott és keress mást. Az ilyen soha nem fog benned bízni. Majd ha dolgoznál és férfiak között lennél, akkor azért fog basztatni, hogy hogy mered?
2016. aug. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha általában is nagyon féltékeny, akkor az nem túl jó jel. Ha így van, és engedsz neki, akkor nagyon a fejedre nőhet. Van egy barátnőm, aki 40 éves és pasija - bár szült neki egy gyereket - sehová sem engedi, csak ők legyenek mindig hármasban, és a világ meg gyűlöletes.

Ha amúgy nem féltékeny típus, akkor kevésbé gáz az ügy.

Az is igaz, amit az egyik előző válaszadó írt: fordított helyzetben te mit éreznél? Nem tudom...

2016. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A barátod erősen túlreagálja, egy ember,aki bízik a másikban, nem is viselkedik. Mi értelme egy ilyen kapcsolatban tovább benne maradni??

Nekem is sz.r lenne, ha a barátnőm 10 fiúval egyedüli lányként lenne, de könyörgöm, nem csinálnám ezt. Utálnám a gondolatot,hogy ott van annyi srác, de ha én azt feltételezném a barátnőmről,hogy megcsalna, akkor onnantól kezdve nem lenne értelme folytatni..


Menj el!

2016. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!