Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kettő lány szeret engem de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zalán0208 kérdése:

Kettő lány szeret engem de nem tudom, hogy maradjak a párommal akivel már majdnem 1 éve járunk vagy ne?

Figyelt kérdés

2016. nov. 7. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkabb eld ki magad most tobb lannyal, mint kesobb mikor mar csaladod lesz. Ha ugy erzed hogy megeri az 1 eves kapcsid dobni akkor hajra :) fiatal vagy akkor elvezd ki.
2016. nov. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jart utat jaratlanert el ne hagyj. Ha szeteted a mostani parod. lehet hogy o az igazi neked es ezt ne add fel 2 masik lany szerelmeert
2016. nov. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy az a két lány tényleg szeret téged? A vonzódást és a vágyakozást nem illő összetéveszteni a szerelemmel! :) Te döntésed, te szíved joga, hogy kit választasz, de szerény véleményem szerint rossz döntés a biztosból a bizonytalanba lépni.
2016. nov. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha már elgondolkoztál ezen, akkor igazából már el is döntötted. Előbb vagy utóbb megteszed, ha valóban csak a viszonylag hosszú időt tartod szem előtt, hogy talán mégse kéne.

De valóban szeret az a két lány? És két lány közül is még választanod kéne?

Mondani bárki mondhatja, hogy szeret csak azért, hogy megkapjon pár éjszakára.

2016. nov. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kockáztatni szeretnéd a biztosat a bizonytalanra akkor hajrá. Alapból ha már megfogalmazódott benned ez a kérdés akkor már el is döntötted.
2016. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2016. nov. 8. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!