Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most mit tegyek? Maradjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Maradjak vagy inkább lépjek tovább?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm ha elolvasod :). 16/F vagyok barátnőm 18/L. 8 hónapja vagyunk együtt. Nem volt soha sem felhőtlen a kapcsolatunk. az egész baj júliusban kezdődött, mikor váratlan bejelentette, hogy szünetet akar. Nagy nehezen bele is egyeztem. Eléggé furcsáltam, mert azzal az indokkal volt az egész, hogy :"sok vagyok neki, meg az idegeire megyek". Éppen előtte voltunk nálunk 1 hetet együtt és ott rengetegszer kihangsúlyozta, hogy szeret, meg milyen jó neki velem, stb. Úgy volt, hogy 2 hét lesz az egész és közben beszélgetünk ugyan úgy. 1 hétig ez így is volt, utána elkezdett hanyagolni. Letelt a 2 hét, de semmi. A 3. hét után úgy döntöttem váratlanul elmegyek hozzá "pár holmimért" fedőnévvel. Előtte való nap még jól össze is vesztünk valami hülyeségen és azt mondta csak barát vagyok neki és nem akar többet. El is mentem, de teljesen úgy kezelt mintha nem is lenne baj és szeretne. Meg is beszéltük, hogy kell még 2 hét neki és utána minden vissza a régi kerékvágásba. Eltelt az a 2 hét is, de semmi ugyan úgy nem érdeklem. Aztán bejelentettem, hogy nekem ez így tovább nem megy, megmondtam neki, hogy szakítani akarok. Megmondta, hogy szeret és lehetnék rá tekintettel, mert most sokan elmennek a baráti társaságából egyetemre és csak nyáron látja őket (ezt eddig valahogy elfelejtette említeni ?!), és mondta, hogy szeret, meg lehet vége a szünetnek ha akarom, csak kell neki 1 hét. Az is eltelt már és semmi, egyszer kérdeztem tőle, hogy menjek-e hozzájuk mert apámnak pont feléjük volt dolga és elvitt volna (nem egy városban lakunk). Azt mondta "ma még nem kell". Azóta megismertem egy másik lányt aki 17 éves, és látszik rajta, hogy többet akar. Teljesen tanácstalan vagyok, mert tudom, hogy valamilyen szinten szeret a barátnőm, de valami baj van... Azt is tudom, hogy ha rájönne, hogy elvesztett akkor lefogyna megint nagyon , mint az exe után. UI: Nem akarok barát maradni vele, mert akkor magam kínoznám, hogy nem tudom elfelejteni. Amúgy kb 5 kilót fogytam július óta és ebben a formában ezt nem akarom folytatni.

2016. aug. 19. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
LÉPJÉL! Ezt így csupa nagybetűvel. De komolyan.
2016. aug. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM :D személy szerint én is erre szavaznék, de talán egy kívülállónak más a véleménye, ezért kérdeztem meg :)
2016. aug. 19. 18:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a barátnőd ! Ez most rólad szól..Ismerkedj meg azzal a másik lánnyal : )
2016. aug. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szeret a barátnőd, de nem igazán ha még ennyi meg még annyi hetet kér aztán utána meg semmi, hagyd ott.
2016. aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A "barátnőd" szórakozik veled, mert nem tisztel és látja, hogy megteheti. Ideje kukázni és inkább azzal a lánnyal foglalkozni, amelyiket érdekled is.
2016. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mit esznek rajtad az idősebb lányok? Fogalmam sincs...

Még le sem tudtad ezt a kapcsolatot, de már másik lánnyal ismerkedsz, aki ennyi idő alatt már el is döntötte, hogy többet akar.

2016. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazából a baj csak annyi. hogy valamiért kötődök hozzá. Eddig nekem sem sikerült kiderítenem, hogy miért. Nem tudom mit esznek rajtam :D de többször volt, hogy engem néztek idősebbnek, meg, ha vettünk valami alkoholosat akkor is tőlem kérték a személyit. Amúgy elég sz.ar látni kárba veszni az egészet :/ mert a szülei jó véleménnyel voltak rólam, és nem korlátozták az egész kapcsolatot. Amúgy mikor megtudja a barátnőm, hogy leléptem a haverokkal vagy ilyesmi. Akkor mindig felhív meg bőg a telefonba, eljátssza, hogy mennyire szeret.. A nagyobb gáz az, hogy nekem lesz utána bűntudatom :/
2016. aug. 19. 19:11
 8/11 anonim válasza:
Lépj tovább, még fiatal vagy, nem kell lekötnöd magad, főleg ha nem is érzed jól magad egy kapcsolatban. A lány részéről én azt tudom elképzelni, hogy szakítan akar, de ő is kötődik hozzád, és fél megtenni, inkább húzza, halasztja. Vagy pedig bunkó, és élvezi hogy játszhat az érzéseiddel... Meg egy kapcsolat nem olyan mit egy játék. Itt nincsenek szünetek,nem az van hogy gondolunk egyet, szünetet tartunk mert megunjuk a másikat, aztán utána folytatjuk... jóban-rosszban egymás mellett vagyunk, meg ha hullámvölgyben vagytok akkor is. De mondom, fiatal vagy, lépj tovább, élvezd az életet. Üdv
2016. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
papa ne legyél már fatökű pls :/ a barátnőd úgy szórakozik veled ahogy akar...én már az első szünetet kéreknél kib*sztam volna mint macskát... mert ez olyan egy idióta dolog ez az idő kérés ez csak kifogás semmi más.. a másik csajjal meg gyere össze aztán kész.. sz*rd le a mostani barátnőd..ha szakítatok akkor meg úgy bas*za szét magát ahogy akarja mit érdekel az téged..
2016. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan játszadozik. Te dolgod, de én már rég nem hagynám ezt...
2016. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!