Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb haveromba. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Úgy egy évig nagyon jóban voltunk, nap mint nap beszéltünk, csomót voltunk együtt. Eleinte amúgy nem tetszett, de aztán egyik nap pofán vágott az érzés hogy nekem ő igenis kell.

Onnantól pedig azt hiszem elég furán kezdtem viselkedni, volt hogy nagyon távolságtartó voltam, volt hogy kicsit bunkón viselkedtem, meg persze időnként épp az ellentéte. Ő meg is jegyezte hogy újabban kicsit idegesítő vagyok :D De csak úgy viccesen.

Aztán volt egy igencsak furcsa este, amikor megcsókolt, azt mondta szeret meg minden... Oké jelentős mennyiségű alkohol volt benne, úgyhogy akkor nem is nagyon tudtam rá mit reagálni. Pár nappal később összevesztünk, próbáltam kibékülni vele, elmondtam neki többet érzek. De a végeredmény valahogy az lett hogy egy csomót vitáztunk és mostanában ha kéthetente beszélünk akkor még túlzok...

De nagyon hiányzik, csak a barátság is. Hogy lehetne az egészet visszacsinálni?


2016. nov. 7. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
ne add fel!
2016. nov. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyedül kevés vagy hozzá, ez rajta múlik, hogy mennyire fogékony erre. A leírtak alapján sajnos ezt nem nagyon lehet visszacsinálni, de ez az én véleményem.
2016. nov. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem üljetek le és beszéljétek meg, hogy most akkor kapcsolatot szeretnétek vagy inkább barátságot.
2016. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!