Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit Tegyek Ha Beleszerettem A...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit Tegyek Ha Beleszerettem A Legjobb Barátomba?

Figyelt kérdés

Csecsemő korunk óta ismerjük egymást/barátok vagyunk.Régebben szerelmes voltam belé egy év után ő is belém de az nem nagyon számíthatott mer 6 évesek voltunk XD. Most újra kezdtem érezni iránta valamit de nem tudom hogy ő hogy lehet vele. Egy barátnőm mondta (akivel ugyanúgy nagyon jó barátok) hogy megkérdezheti tőle ki tetszik neki(ők is ilyeneket megtárgyalnak). De hogyan hozhatja fel? Egyáltalán jó ötlet úgy érdeklődni? Vagy ha nem hogyan másképp? Válaszokat előre is köszönöm!

15/L



2016. aug. 22. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Oh, a tipikus 'uszítsuk rá a barátnőt a pasira, hogy ő kérdezősködjön'. Ennyi idősen mi is ezt csináltuk, és eléggé átlátszó a szitu, ha a srác nem teljesen hülye, akkor egyből levágja, mi van.

Kezdj el felé jeleket küldeni, szemezz vele, ilyenek. Ha pedig úgy látod, hogy vevő a dologra akkor mond el neki te magad, hogy mit érzel.

2016. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :D
2016. aug. 22. 20:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek lelombozni, de a barátságzónából nem tudsz jól kijönni. Csak baj lesz belőle.
2016. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem
2016. aug. 22. 20:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Ajánlanám hogy nézd meg ezt: https://www.youtube.com/watch?v=r1Vff5WeY4g
2016. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne a másik barátnővel dumáltasd meg. hozd fel te a témát, így többet is megtudhatsz, vagy ha tényleg olyan mély a barátságotok, akkor őszintén válaszol. :)
2016. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm de hogyan hozzam fel?
2016. aug. 23. 16:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán megkérded, hogy "hé, ki a mostani kiszemelted?" vagy veheted komolyabbra is persze, megkérdezve, hogy neki ki tetszik. nem nagy ügy. ha jóban vagytok, könnyű lesz róla beszélgetni.
2016. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!