Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátom barátnőjébe! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet kicsit bonyolult:

Én már jóval azelőtt szerelmes voltam a lányba, mielőtt a haverom "kiszemelte volna", de ezt próbáltam palástolni, mert az "osztály lúzere" vagyok. Mindenesetre nagyon jóban lettünk, haverom elkezdett neki udvarolni. Mivel tudtam, h nekem esélyem sincs a lánynál, ezért még segítettem is neki.

Végül bevallottam neki az érzéseimet, amit tök közömbösen fogadott. Bevallom, ez kicsit bántott...

Végül összejöttek. Mivel a lánnyal padtársak vagyunk, minden szünetben nézhetem, ahogy nyalják-falják egymást és a szívem majd megszakad ebbe... Az osztályba mindenki összejön lassan mindenkivel, csak én maradok egyedül.

Tudnátok segíteni? Nem tudom, mit tehetnék. Teljesen magam alá vagyok zuhanva, a jegyeim is nagyon megromlottak az eddigiekhez képest, sztem emiatt.

Köszönöm annak aki végigolvasta 13/F



2016. jún. 6. 23:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

hát nem tudsz nagyon mit tenni... elmondhatod a barátodnak de nem hinném h jót tenne a barátságotoknak....szerintem próbáld meg egy kicsit kizárni őket úgyis itt a szünet már nem sokáig kell őket nézned

ha ez vigasztal én sem vagyok a toppon

13/l

2016. jún. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

ne aggódj első körben:) igazából, nem is baj hogy ha nem osztálytárssal jössz össze, ha szakítottatok kevésbé lesz gáz:) szerintem próbálj meg más osztályokban, vagy akár a boltban is szimpi csajokhoz jó ürüggyel odamenni beszélgetni! Én is hasonlóan voltam mint te..halálosan beleszerettem egy osztálytársamba, aztán rájöttem hogy ez igazából okés, de van más lehetőség is, így elkezdtem csajokkal dumálni, végül kapásból egy olyan lánnyal akadtam össze akivel közel fél évig együtt voltunk, aztán jött egy négy hónapos, majd egy 1.5 és most pedig 10 perc múlva lesz egy éve hogy nagyon szeretem a barátnőm:) hidd el megéri körülnézni:)

2016. jún. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem értem a kérdésedet! Mi az, hogy mit tegyél? Semmit! Miért

gondolod, hogy neked itt bármi teendòd van? Hiszen már az elején is világosan kiderült: KÖZÖMBÖS az irányodba. Innentől kezdve kocc, nincs itt semmiféle "teendő".

2016. jún. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Annyit még az előzőhöz kiegészítésként, hogy itt a nyár, kezdjél el sürgősen ISMERKEDNI! Ismerkedj más lányokkal, oszt annyi! Ne penészedj bele az okostelefonodba, tessék kimenni a szabadba és nézelődj, ismerkedj, ha van egy szimpi lány udvarolj neki! Ennyi! Szép nyarat!
2016. jún. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nyáron el fog múlni az érzés, szerintem ez csak egy fellángolás.
2016. jún. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat! Igen a nyár lehet segít. Azoknak akik azt írták, h közömbös velem: ez nem teljesen igaz, magát a hírt fogadta úgy, mikor elmondtam a szerelmem. Egyébként nagyon kedves velem, meg minden, meg amikor egyszer poénkodtam, h semmi esélyem már nincs nála, akkor azt mondta, hogy abban ne legyek biztos...

A nyári udvarlás viszont számomra kissé fura:

1.13 évesen menjek random lányokhoz csajozni?

2. Lehet, én vagyok régimódi, de nekem kell az a szerelemhez, h megismerjem egy lány személyiségét...

2016. jún. 7. 14:26
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem kell random csajokat felszedni, ha nem akarod.
2016. jún. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%

Na akkor kis 13 éves valamit tisztázzunk:

Szerelmes csak úgy leszel, ha ismered egy kicsit a lány személyiségét. Ez oké. Nem is állított senki mást, hogy az ellenkezője kell, hogy legyen.

DE: mégis mit gondolsz, hogy a pöchbe leszel egy kicsit is szerelmes, ha nem mész oda, és nem udvarolgatsz?? Nyilván ahhoz kell odamenni, aki felkelti az érdeklődésedet, vagy szimpatikus valamennyire! Aztán ismerkedsz, majd udvarolsz neki! Ez is szívből jövő kell, hogy legyen, nyilván ahogy kezded megismerni, egyre kedvesebb leszel vele, de az udvariasságot és kedvességet az elején se felejtsd el! Ezt tényleg így lépésről-lépésre le kellett írni, mert ennyire se volt világos???

Ja-jaj! Nagy baj van a mostani fiatalokkal! Akik az internet előtt élik az életüket, és a faszbukkozás a mindenük! Nem nagyon fog így menni normális emberi kapcsolatokat kiépíteni!

A szövegértés se megy, ez még tanulható, általános iskola alsó osztályába huss vissza. Hátha másodszorra jobb lesz.

Arra lett írva, hogy közömbös irántad, hogy amikor mondtad neki, nyilván arra ment a válasz is ami a kérdés indítójában is volt!

2016. jún. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#8 13 éves, persze hogy nem profi csajozógép :DDD
2016. jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as! Köszönöm a válaszodat, még ha nem is a legkedveseb formátumban írtad meg. Lehet, tényleg rosszul értettem, amit írtatok. Csak az számomra a furcsa, hogy 13 éves lányok nem hiszem, h szívesen ismerkednének egy idegen fiúval (teszem azt) a piactéren...
2016. jún. 7. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!