Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet az exünket leszokta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az exünket leszoktatni a cigiről?

Figyelt kérdés

Mikor összejöttem vele, az volt a feltételem, hogy ha leteszi járunk. Le is tette.

Nyáron volt uncsijánál bulin........ rágyujtott.... ez nem is olyan rég derült ki. Addig nekem kamuzottt, hogy cigizik. Azaz elméletlieg nem cigizett mikor jártunk, csak a bulin...... elég érthető ez is....

Most meg szakítottunk, és visszaszokott......Elég hülye kérdés, de szerintem még szeret és én is őt, de én nem akarom, hogy cigizzen, ő pedig nem akar velem járni.... ETtől független le szeretném tetetni vele a cigit.... Tippek?

Én már a Csillagainkban a hiba c.filmből is idéztem neki egy szép metaforát, hátha leteszi.......de jóformán leszarja.

Még az én számba is belenyomta amikor kb.két hete találkoztunk....

A szüleivel nem tudom megbeszéli magát ebből az ügyből, mintha én kamuznék...úgy adná elő....

Szerintetek?

Tudom, már semmi közöm a fiúhoz, de ez nagyon kényes kapcsolat köztem meg közte........ Légyszives segítsetek, lehetőleg örülnék normális válaszoknak.

(A volt barátom 15 éves...lesz kövi hónapba...)



2016. nov. 7. 18:37
 1/6 October15 ***** válasza:
76%

"Én már a Csillagainkban a hiba c.filmből is idéztem neki egy szép metaforát, hátha leteszi....." Húha akkor te aztán mindent megpróbáltál..:D Komolyan azt hitted, hogy ez így működik? :) Most akkor vagy halál aranyos vagy, vagy egy ütni való idióta. Nem tudom eldönteni. XD

Jaaaaj de régen voltam már 14.


Nem hiszem, hogy lenne bármilyen kényszerítő eszköz a kezedben úgyhogy ha szép szóval nem megy akkor aligha tudsz tenni bármit is.

2016. nov. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudsz tenni semmit. Hozzászokott a szervezete, nem tud leszokni róla szakember segítsége nélkül. Ő fog lassú halált halni nem te, majd akkor lesz olyan kedves és gondol rád amikor gyógyíthatatlan tüdőbeteg lesz.
2016. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 October15 ***** válasza:
64%
2.: Ez erős túlreagálás.. + marhára le lehet szokni róla szakember nélkül is. Jó példa rá faterom, közölte pár éve, hogy akkor ő 20-30 év dohányzás után így abbahagyja azóta se gyújtott rá.
2016. nov. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez tiszteletre méltó előző, de tényleg, én dohányzom annyi ideje, de nem vagyok biztos benne, hogy ilyen simán menne.

Nade a kerdesre: annyi megoldast latok ra, hogy összejössz vele, amit te is akarsz, es az exeknek mindíg több esélyük van, mint egy random lánynak, szoval ha bejön akkor legyel rajta, logj vele tobbet, v nem tudom h mibe szeret bele (te tudod mert mar beledszeretett egyszer), es csinald meg ugyanezt megint. Ha ez nem megy, akkor felek ez nem fog menni neked.

2016. nov. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nem ertem miert kellett lepontozni, latszik a szovegbol hogy a fiu nem akar leszokni rola es nem is fog egy hamar.
2016. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ismered az illetőt, csak egy gyakori kérdések-en olvastad róla az exe jellemzését...szerintem nem kéne ennyire végletes véleményt alkotni arról, hogy le tud-e szokni magától, vagy sem, és arról sem, hogy ki lesz halálos beteg... Az a helyzet, hogy sokkal inkább meghatarozza a családod génállománya azt, hogy rákos leszel-e... Valamint azt se tudod, hogy mennyi szálat szív el(ez is nagyban befolyásolja a rák esélyességét)és hogy mennyire számíthat függőnek egy 15 éves gyerek... Ezek az én problemaim a valaszoddal (mmint ezeknek a dolgoknak a figyelembe nem vétele), de qmugy en nem pontoztalak le, ugyhogy nem teljesen az en valaszom lesz azok a válasza, akik lepontoztak.
2016. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!