Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy próbáljam meg leszoktatni...

Hogy próbáljam meg leszoktatni barátnőmet a cigiről?

Figyelt kérdés
Már több, mint 1 éve cigizik, tavaly 9.-ben kezdte. Most 17 éves. Nagyon féltem, mert egy nap 6-7 szálat is elszív.. De csak az iskolában, gondolom azért, hogy a "menők" között lehessen addig is... :/Már párszor mondtam neki, hogy nem lesz ez így jó, de nem hagyja abba. Szerintetek mit tegyek?
2014. márc. 18. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát tapasztalatból mondom, hogy sokat nem érsz el vele ha nyaggatod. Sok baja nem lesz tőle, bár ha rászokik jobban akkor már komolyabb gondok is lehetnek idővel. Semmi értelme ha rágod a fülét(nekem is rágta a barátnőm rendesen), hagyd hagy csinálja ha jól esik neki. Inkább csak arra kérd, hogy ha veled van akkor ne ha jól elvagytok úgy se fog rá gondolni sem :) de tényleg nekem mikor "ne cigizz! káros! blablabla!" szöveg jött talán még többet cigiztem :) Jobb ha magától jön rá :) 17-18 évesen ennyi öröme igazán lehet ha más károsabbat nem csinál :) Vedd rá inkább, hogy sportoljon, az a legjobb, akkor magától rájön, hogy nem kell :D (gyúrás vagy foci a két népszerű) Remélem segítettem 20/F
2014. márc. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amíg nem a te keresetedből veszi, addig semmi közöd hozzá.
2014. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!