Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az asszonyt nagyon szeretném...

Az asszonyt nagyon szeretném leszoktatni a cigiről, mert én ki nem állhatom! Kiábrándulok még a szagától is! Már mindent próbáltam de semmi. Valami tuti leszokási tipp?

Figyelt kérdés
Már mindent próbáltam. Rágóval tömtem, mert állítólag csak az az inger hiányzik a dohányosoknak, hogy a szájukhoz emeljék a kezeket. Próbáltam könyörögni de semmi. Kérlek adjatok valami ötletet, mert nem bírom elviselni!

2013. jún. 22. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
ha ő nem akar leszokni, akkor elszomorítalak, előbb szoksz rá te, mint, hogy ő feladja ezt a rossz szokását... egy esély van... ejtsed teherbe, és akkor szinte ösztönösen abbahagyja.
2013. jún. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
16 évesen még nem kéne gyerkőc!
2013. jún. 22. 17:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Vegyél neki nikotinos rágót. Pótolja a nikotint, könnyebb leszokni. Vény nélkül kapható, különböző ízekben. Talán 1.300ft egy doboz. Próbálkozz, hátha bejön.

De inkább a 16 éves "asszony" Téged cserél le egy olyanra, aki nem cseszegeti miatta.

Korán kezdtétek az élvezeteket.

2013. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A terhesség sem biztos, meg csak azért ne akarjon már gyereket hogy ne cigizzen.
2013. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmit nem tehetsz. Vagy megszokod, vagy megszöksz. Ennyi.

Én is cigiztem, mikor a volt pasimmal jártam ő meg nem dohányzott. Négy évig voltunk együtt, aztán szakítottunk. Én azóta leszoktam magamtól, ő meg rászokott. Meg tudnám ütni ezért, mert négy éven át csesztetett, hogy szokjak le, erre fél évvel a szakításunk után láttam, hogy cigizik. Hülye barom. De hát ez van. Ne próbáld meg megváltoztatni, mert úgy sem fog lemondani a cigiről, max azt éred el, hogy stikában dohányzik, amikor nem vagytok együtt. Ez senkinek sem jó, mert őszintétlen, és ha kapcsolatotok arról szól, hogy vmelyikőtök nem érezheti szabadnak, biztonságban a másik mellett, akkor annak a kapcsolatnak lőttek!

2013. jún. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Először magadat szoktasd le a kotnyeleskedésről.
2013. jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
blablablabla kedves utolsó látom kőkemény dohányos vagy! És azért mert te meg akarsz halni, a barátnőmnek nem kell. :(
2013. jún. 22. 18:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Gondolom, azért sem sikerült leszoktatnod, mert a személyisége része lett a bagó (ún. függő személyiség). Cska azok tudnak elviselni olyan embert, aki ország-világ előtt csak " az asszony"-nak alázza őket és és úgy beszél róluk másoknak, mintha egy rakás sz.rt se érnének.


Hagyd ott, ha nem bírod a bagóját. Ja persze, ahhoz ugye neked is fel kell nőnöd, mert ha nincs kit baxxtatni, akkor szembe kell nézni a saját magad hiányosságáival és bajaival.

2013. jún. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert ha nem cigizik, akkor nem fog meghalni?
2013. jún. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!