Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segitsen, kerem?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segitsen, kerem?!

Figyelt kérdés

Sziasztok

Regebben megismerkedtem egy sraccal aki 4evvel fiatalabb nalam,o 18 most en 22.Talalkoztunk parszor aztan kialakult valami..amirol azthittem valodi,de egy szex lett a vege es utana mar nem beszeltunk.Sok ido eltelt es megint talalkoztunk es jol ereztuk magunkat mert megbeszeltuk hogy baratok vagyunk de eb meg akkor is tobbet ereztem mostis mint elotte.

Aztan megint kimaradt egy jo ido es(par honap telt el minden talalkozas kozott)Aztan irtam neki hogy talalkozzunk mert hianyzik mint barat es ha gondolja ott aludhat nalam.Igy is lett es sokat beszelgettunk ,megmutatta a kedvenc humor videoit,aztan elkezdodott ..megcsokolt es szex lett a vege.De amikor megcsokolt a nyakamat fogta meg,olelve aludtunk el es mikor hazament a pulcsijat itthagyta hogy kicsi neki.(ezt persze en sem hittem el) Es a mai napig beszelunk ritkan,de ha eszembe jut hianyzik es olyan mintha meg mindig ereznem.De o annyit mond hogy en vagyok az orangyala..Nem ertek semmit,es nemtudom kiismerni,de megorulok ha a szemebe kell beznem mert egyszeruen olyan kegyetlen a nezese mintha belelatna a lelkembe.Szerintetek o erzett valamit irantam?Vagy csak elvolt velem?Mert sokszor irt o is hogy talalkozzunk mert velem mashogy erzi magat.



2016. nov. 7. 18:58
 1/6 October15 ***** válasza:

Gondolom el van veled de azt ugye te sem hiszed el, hogy szeret?:D Persze lehet én vagyok vén fsz de ha szerelmes vagyok akkor inkább hasonlít a viselkedésem a tiédre mint az övére.. ezt igazából még csak barátságnak sem hívnám max vonzalomnak amiből meg nem vastagon lesz bármi is így első blikkre.


24F

2016. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy elhiszem hogy szeret.Csak az apro jelelbol itelve azt ereztem hogy o is tobbet erez mint haversag vagy egyeb.
2016. nov. 7. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Most nyers leszek… dugni jo vagy neki… ennyi… de jol csinalja mert te ajanlod fol magad meg csak kuzdenie se kell
2016. nov. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 October15 ***** válasza:
Tudja, hogy te eredetileg nem csak barátságot akartál, ha többet akarna [mondjuk speciel a barátság extrákkal is több max nem az amit te akarsz] akkor mi oka lenne nem lépni? Még csak erőfeszítésbe sem kerülne. Legalábbis szerintem magától értetődik, hogy ha kölcsönös a dolog akkor lép ha nem akkor pedig aligha.
2016. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat koszonom :D Jobban szeretem az oszinteseget.Persze jo lett volna elhinni hogy lesz koztunk tobb is mint szex,de legalabb ennyit kaptam belole.Az orom az enyem.De egyebkent 2evvel ezelott kezdodott az egesz,nem mai csak van olyan erzes amit inkabb jobb kibeszelni hogy utana ne sovarogjak utana.
2016. nov. 7. 20:05
 6/6 October15 ***** válasza:
Vagy ez, vagy széjjel erőszakolod 2 naponta. :P
2016. nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!