Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom elhanyagol. KÉREM,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elhanyagol. KÉREM, valaki segítsen! Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Öt napja nem írt. Még soha nem fordult ilyen elő a kapcsolatomban.Maximum 3nap volt a legtöbb,amikor szüneteltünk ,hiszen mindig szükség van egy kis gondolkodàsra.

Tàvkapcsolatban élünk,nem hinném ,hogy unalmas vagyok neki és azért nem ír,hisz nem tudna megunni ekkora tàv miatt.

Nem vesztünk össze,csak észrevettem, hogy monoton a hozzàm való kifejezésmódja. Megkérdeztem miújsàg vele,a vàlasz a "semmi" volt.Szóvà tettem,hogy adok egy kis időt,szedje össze magàt,azt felelte "jó ötlet".Ötödik napja ,hogy nem beszélünk. Harmadik napon írtam neki hogy "Boldog egy év-nyolc hónapot.Szeretlek!" ,a vàlasza az volt ; "viszont".Megkérdeztem aznap,hogy mi nyomasztja és nem vàlaszolt.Nem értem ezt az egészet. Meg sem kérdezte hogy vagyok...

MIT TEGYEK?Irjak rà,kérdezzem meg mi baja és vàlaljam ismét a kockàzatot,hogy ír-e,majd érezzem rosszul magam,ha nem vàlaszol vagy hagyjam és majd keres ő és mindent el fog mondani?!Nagyon sokat sjelent nekem a kapcsolatunk. Nem szeretném ,hogy azt érezze nem akarom folytatni.

18/L



2016. jan. 23. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Belefáradt a kapcsolatba,lehet az ok féltékenység vagy bármi hasonló.Nekem úgy tűnik valamiért haragszik rád.
2016. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mit tehetnék azért,hogy a dolgok jobbra forduljanak?
2016. jan. 23. 13:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Mikor talalkoztok? Akkor fog kellened vele beszélni es latod majd rajta mit érez
2016. jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És addig ne írjak neki?

Februàr 6-àn.

2016. jan. 23. 14:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy már nem érdekel.
2016. jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha addig nem ír semmit akkor mond h vége szerintem nem fogja őt zavarni... Már nem érdekli a dolog és lehet az is h mást talált.
2016. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én szerintem lehet, hogy le akar koptatni. Ha érdekelnéd, ha fontos lennél neki, megírta volna, hogy bocsi, de mostanában annyi minden kavarog a fejemben, hogy most egy darabig nem fogok írni, remélem, megérted. Vagy valami ilyesmit. Hogyha tényleg a barátod lenne, akkor nyíltan megmondaná, hogy mi a baja, de nem érdekled, vagy esetleg talán "túl büszke"- gondolhatja ő magában, de hát na, hát ha érdekelnéd, akkor írna. De ha te neki nem vagy fontos, hát akkor hogyha jó érzéssel tölt el, hogy őrá gondolsz, akkor gondoljál rá, de megmarad szerintem az szép emléknek, mert láthatólag ő már nemigen akar tőled semmit.
2016. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!