Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kérem segítsen valaki! Belebet...

Kérem segítsen valaki! Belebetegedtem egy plátói szerelembe! Van ebből kiút?

Figyelt kérdés

A történetről röviden annyit,hogy még a nyár közepén voltunk Szlovákiában nyaralni,és ott "megismerkedtem"(már ha ezt egyáltalán annak lehet mondani)egy nagyon édes szlovák fiúval egy ilyen családoknak szervezett kis vetélkedőn.3 napig láttam,és az a három nap maga a csoda volt.Elég keveset tudtunk csak beszélni,és csak a keresztnevét tudtam meg.

Egy-két héttel később miután eljöttünk onnan,öngyilkos akartam lenni,mert már annyira hiányzott.Aztán később erről szerencsére sikerült lemondanom,mert egy kis remény előtört belőlem,hogy lehet,hogy valaha is látni fogom,aminek az esélye egyenlő kb. a nullával.

A nyaralás vége óta eltelt bő öt hónap,és azóta csak még jobban felerősödtek bennem az érzések...Mint szellemileg,mint testileg belebetegedtem ebbe az egészbe. Bulimiás lettem,és random tíz percig tartó sírógörcsök törnek rám,bárhol és bármikor.És ha jobban felidegesítem magam ezen,vagy ha újra felidézem a dolgokat,akkor elég erősen elkezd szúrni a szívem,és olyan az egész érzés,mintha több tíz kilónyi vasat tennének a mellkasomra és nyomna bele a földbe.Plusz olyankor nagyon erősen elkezdek szédülni.


Úgy érzem,hogy én már tényleg nem bírom tovább az egészet,belebetegedtem,és mocskosul hiányzik,hogy láthassam őt,a lenyűgöző mosolyát,hogy tudjam,hogy mellettem van... Szerintem minden lehetséges megoldást megpróbáltam,hogy hogyan tudnám megtalálni őt,és felvenni vele a kapcsolatot,de egyszerűen már semmi sem jön össze.


Bármennyire is szeretném elfeledni őt,nem sikerül.


2016. nov. 5. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem ültél fel a vonatra/buszra és mentél el oda ahol találkoztál vele? Miért nem jelöltétek be egymást facebookon? Nyilván szeretethiányod van és azért tud ez rád ilyen erősen hatni, de volt köztetek valamim ha ennyire hiányzik.
2016. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már kétszer voltam ott azóta,de nem volt ott.A szervezők,akik csinálták azt a programot,ahol találkoztunk,meg nem adhatnak ki bármiféle adatot róluk.

És hogy miért nem jelöltük be egymást Facebookon?MERT TUDJUK EGYMÁS NEVÉT.A keresztnevét tudtam meg,de azzal meg ugye nem megyek sokra.

2016. nov. 5. 16:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam magam:MERT NEM TUDJUK EGYMÁS NEVÉT!:((
2016. nov. 5. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus!

Itt valami más van, nem ez a "rögeszme" a kiváltó ok, csak ebben ölt testet valamiképpen.

2016. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sehogy sem tudod megtalálni?

Lakhelye, vagy a városa ismert?

Milyen korú volt, ebből következtethetsz hogy melyik évfolyamba jár.

Ha mindenki családostul volt ott, lehet h a te családtagjaid több infót tudnak róluk.


Keress meg egy szervezőt, aki ismerte a résztvevők listáját, vagy megvan neki. Személyesen. 10-20-30 ezer lehet hogy megoldja a problémát.

2017. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!