Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen össze vagyok zavarodva!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen össze vagyok zavarodva!?

Figyelt kérdés

Szóval jelenleg van barátom akivel már egy és fél éve vagyok együtt. Remekül megvagyunk. Néha vannak összezördülések de nem vészes. Szeretem mert ha egy kicsit is hiányzik tudok sírni.

de van itt egy problèma

Már nyár óta más fiúkon is kattog az agyam, hogy "mi lenne ha..."

És kb. egy hete minden álmom olyan hogy valaki mással összejövök, megismerkedek vagy csókolózok.

Nem tudom hogy most másra vágyok vagy szeretet hiányom van.

Sok fiú barátom van hiszen nem vagyok egy nyávogós szőke. Sok fiúban megbízok és sok fiúval elbeszélgetek.

De az álmaim pedig azt mutatják hogy még közelebbi fiú barátokat akarok szerezni. Ráadásul van 3 fiú akivel folyamatosan álmodok és a valóságban is elég helyesek. Egyáltalán nem tudom miért érzek így... valakinek van valamilyen tanácsa hogy öljem ki magamból ezeket a gondolatokat vagy mit csináljak?!

16/l



2016. nov. 7. 23:24
 1/5 Stark2000 ***** válasza:
Ötletem nincsen, hogyan változtass. Viszont amilyen fiatal vagy, simán lehet "kalandvágynak" felfogni.
2016. nov. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát a kalandvágyra még egyáltalán nem gondoltam. Lehet igazad van. Köszi:)
2016. nov. 7. 23:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha másfél éve együtt vagy a barátoddal, akkor mond meg neki hogy ezva helyzet. És próbálj meg vele többet talalkozni (nem feltetlen kell a baratokkal kevesebbet, csak vele többet). Ezen kivul mas nem jut eszembe
2016. nov. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van egy barátod és az álmod , hogy mással csókolózz akkor az szeretethiány vagy másravágyás? lehet mindkettő de ne haragudj. a remekül megvagyunk nem s kezdődik. Aham. tehát azért vagytok meg remekül mert ha nincs itt tudsz sírni? Megnyugtatnak ez nem jelent semmit. Lehet hogy ő is azért van mert csak szerelmes akarsz lenni. Igazából nem is ő kell. Vagy csak kell, hogy valaki legyen.
2016. nov. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy massal elképzelni se tudod.
2016. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!