Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akar valamit? Mit kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akar valamit? Mit kéne csinálnom? Teljesen össze vagyok zavarodva. (Elég hosszú)

Figyelt kérdés
Sziasztok, hosszú lesz, most szólok. Év elején összejöttem egy osztálytársammal, majd szakítás lett a vége, hosszú. Miután szakítottam a csajjal, kb 2 hónapra rá egy csaj osztálytársam el kezdett b***ogatni. De úgy amblock, a semmiért. Hülyén hangzik, de fizikailag is bántott, de tényleg, a semmiért. Mondom ez hülye.. Talán olyan 2-3 héten keresztül csinálta, teljesen ki voltam már akadva, hogy miért b***ogat, mikor (oké, nagy pofám van, de vele szemben) nem is csináltam semmit, de tényleg semmit. Suli előtt cigizünk 3-an, erre egyszer csak odajön a csaj, nekem ugrik(szó szerint, fizikailag :D) oldalból, elkezdi lökni a hülyeségét nekem, hogy ÉN ÍRJAK NEKI HÁZIT(mondjuk mind a 3-an levettük, hogy nem gondolja komolyan, emellett meg borzasztó rossz tanuló vagyok :c). Másnap is bagózunk, neki már alig van a cigijén, az enyémnek még megvan 3/4-e, őt nem zavarja, megint 3-an állunk(az egyik barátom az imént említettek közül egy lány amúgy), "ő" odajön és lényegében szó nélkül megvárt, amíg elszívtam a cigim. Másnap megint odajön, valamit magyaráz, már nem is tudom hogy volt, erre, miután elmegy a csaj, megszólal a csaj barátom: "B@**ki, ez tök beléd van esve.". Mondom mi a f**z.. Hát, mondom király, amúgy is nagyon bejön, majd lesz valami. Elkezdtünk szemezni órákon, a mai napig csináljuk. Sokszor felé fordulok, és látom, hogy kifejezéstelen arccal néz a szemembe, ilyenkor én is az övébe, aztán (akár azonnal, van, hogy 10-15mp után) elnéz más fele. Bár mosolyogni nem szokott velem ellentétben, és sokszor rámosolygok. Sokszor én is nézem, odanéz, szemezünk, elnézünk másfele... Volt olyan, hogy találkoztunk és mondtam, hogy (nem részletezem) valami belsőszervi bajom lehet, lehet, hogy meg kéne nézetni. Erre egyből nekem ugrott, hogy azonnal mutassam meg orvosnak, stb. Ehhez hasonló megnyilvánulásai amúgy még voltak/vannak, úgy veszem le, hogy félt. Ha órán hozzám szól a tanár de nem veszem észre egyből ordít, hogy figyeljek, jelentenek a hetesek, "Ki hiányzik?", erre be kiabálja a nevemet, mikor óra előtt már váltottunk pár szót, ilyenek.. Miután a csaj barátom mondta, hogy szerinte belém van esve, elhívtam moziba. Hát, nem jött, ráadásul a barátnői is poénkodtak vele, hogy elhívtam. A csajról tudni kell (minden rosszindulat nélkül), hogy finoman fogalmazzak, eléggé kapható lány.. Néha oda jön beszélgetni egy picit, de általában egy ilyen nagyon fura, laza, oltogatós, poénos szóváltások vannak köztünk. Hívtam már bulizni 100x, egyszer sem akart jönni. Bárhova hívom, nem akar jönni. A lány barátom folyamatosan azzal jött, hogy smároljam le valamikor, voltak is olyan szituációk, mikor kint voltunk csak ketten cigizni suli előtt óra alatt, közelebb álltam, nem hátrált, megfogtam a fülbevalóját valami gagyi "hadni" indokkal, nem ellenkezett, de nem smároltam le. Volt valami iskolai dolog, hát, mondom jelentkezek. Én jelentkeztem egyedül az osztályból. Legközelebb, mikor mentem suliba, tudtam meg, hogy jé, ő is jelentkezett. Ő, aki pont leszar mindent. Kérdezem, hogy miért jelentkezett mégis, rávágta, hogy a jó jegy miatt, amit elvileg kapni LEHET(!) rá, de nem 100%. Volt, hogy a kezéhez értem, elrántotta az övét. Ha hozzáérek, van, hogy hagyja, van, hogy nem. Rendszeresen (finoman vagy durvábban) csapkodja a hasamat, naponta többször is megy a flört, igen, hülyén hangzik, de a fenekét is szoktam csapkodni néha.. :D Ilyenkor vagy kapok sallert, vagy nem, bár mostanában szinte alig kapok tőle emiatt.. xd Bár mostanában elkezdett flörtölgetni más osztálytársakkal, évfolyamtársakkal, akik persze csak meg akarják d***i... Jut eszembe, elég sok mindenkinek meg volt már a lány, tényleg nagy r****c.. A gond az, hogy idő közben beleszerettem és most teljesen kész vagyok. Amúgy eléggé fura lány, szerintem max a legjobb barátnőinek mondaná el, hogyha bejönnék neki, ők meg nyilván nekem nem adnák tovább. Bár volt, hogy a barátnői poénkodtak kettőnkkel, mikor a lány nem volt ott, de nem tudom, hogy csak azért mert rendszeresen hívom ide-oda, vagy azért, mert bejöhetek a lánynak, amiről ne adj Isten, a barátnői is tudhatnak. Amúgy tipikus divatcsajféle, a divatfiúkra, pávákra bukik, ezért nem is értem az egészet, és ezért vagyok bizonytalan azzal kapcsolatban, hogy velem "mik a tervei", mit akarhat tőlem. Mivel ugye én eléggé messze állok a divattól.. Egyszerű farmerben meg pulcsiban szoktam lenni mindig, a hajam is inkább hajaz(haha) egy emo-sra mint egy pávára, nagy darab is vagyok, magas is, nem az a pofonos, 20 kilós kategória. Oké, a szövegem(a 17 év alatt kapott visszajelzések alapján) hatalmas, ez az egyetlen amit úgy szeretek "magamon". Facebook-on is rövid válaszokat ír smiley nélkül, van,hogy vissza se ír. Apropó, mikor "ketten" vagyunk valahol, rendszeresen flörtölget(vagy valami olyasmi) más srácokkal, lehet belemagyarázás, de szerintem miattam. Egyébként sokban hasonlítunk a lánnyal, de ez már más téma. Szerintetek akarhat tőlem valamit? Ha akar, miért nem fogadja el egy meghívásomat se? Egyik pillanatban azt gondolom, hogy akar tőlem valamit, a másikba meg azt, hogy csak szívat. Ha rákérdeznék, 1000%-ra azt mondaná, hogy nem akar semmit, bár ahogy ismerem, nem vallaná be. Ezen kívül amúgy (ha még nem jött volna le) sokszor nagyon gyerekesen viselkedek, nem csak velem, de úgy amblock is. Azért is nem kaptam még le, mert nem vagyok biztos a dolgokban, ráadásul miután elrántotta a kezét, nem szeretnék fölöslegesen beégni egy csókkal. Egy saller lenne még a legkevesebb(azt időnként így is kapok, tőle is. :D). Spanom szerint maga se tudja,hogy mit akar. Ne haragudjatok, hogy nagyon keszekusza lett a kérdés, de már remegek az idegtől, és időközben szerelmes lettem belé, nem tudom mi tévő legyek. Szerintetek mit csináljak? Ti mit tennétek? Van esetleg valami ötletetek? Egyébként már annak is köszönöm aki végigolvasta a kérdést. :]

2016. ápr. 12. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Huhh tényleg hosszú lett xd. De ez a lány egy elmebeteg. Komolyan mint a fiú osztálytársam csak lányban. Lehet, hogy így kezeli a helyzetet, hogy így viselkedik. Nekem elég fura 😂 13/L
2016. ápr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát, nem 100as az tuti. Már én sem tudom mit akarok tőle, azt, hogy ő mit akar, meg már végképp nem tudom. Bár szerintem nem akar semmit. Aztán ki tudja... :]
2016. ápr. 13. 13:35
 3/12 anonim ***** válasza:

Ja igen, gyerekesnek tűnik, de szerintem csak őrült:D Az meg egészséges. lol.

Szerintem bejössz neki, mármint amikor nekem bejön valaki és már közelebbi kapcsolatban állnánk, lehet hogy lennék akkora nyomorék, hogy így viselkedjek. De milyen indokkal nem megy el veled? Csak úgy "nem", vagy mond valami kifogást, hogy dolga van, stb.?

2016. ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát öregem... minden egyéb mellett azt az egy tanácsot tudom adni. Hogy kerüld el k***a messzire.
2016. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Általában nem ér rá, vagy "csak nem".
2016. ápr. 17. 21:38
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, h egy ideig figyelmen kívül hagyod. Nem olyan durván hogyha szól hozzàd nem válaszolsz, csak mondjuk kevesebb idöt tölts vele, menj el mondjuk valami hihetö indokkal ha odajon stb. De csak módjával:D ha keresi a társaságod, sínen vagy c:
2016. ápr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lol. Ezt élvezet volt végigolvasni, pedig ilyen hosszú lotyogást mindig ki X-elek. :D Ha nem tetszenél neki nem viselkedne ilyen... őő betegesen. :D Azt meg nem hiszem, hogy csak haverkodni szeretne-- mert akkor benne lenne a taliban amit kérsz tőle. :D Szóval már ideje annak a csóknak, kapd le valamikor, nem égnél be.
2016. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most valami pasival/pasikkal kavar, nem tudom mennyire lenne ez okés. Őszintén én azt sem tudom, hogy van-e most akármilyen kapcsolata, de ez hosszú. Amúgy köszi a válaszokat, jöhetnek még.
2016. ápr. 18. 22:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, lehet, hogy kerülnöd kéne, még a végén te fogsz rosszul járni.
2016. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Cigizel es szarul tanulsz... Szulok alma...-.-
2016. ápr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!