Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok belé de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé de levegőnek néz mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez a fiú négy éve tetszik, tipikus gyerekszerelemkent kezdodott majd mikor unokatestveremnel elkezdtunk beszelgetni s jobban megismertem valami mast kezdtem erezni..Azthiszem ez a szerelem..Suliban koszont es ennek nagyon orultem aztan kovezkezo evre nemkoszont 3 eve teljesen olyan mintha idegen lennek szamara..ritkan ramnez azokkal a szep nagy kek szemeivel par masodpercre de az nekem olyan mintha egy egesz nap lenne...egyszer szemeztunk azota sem merem mert mindig zavarba jovok akkor is tiszta voros voltam..Nem merek odamenni hozza mert folyton a kocsog barataival van es tuti beszolnanak foleg h nem tartozom a menok korebe...Soha nem latom egyedul egyszer odaakartam menni de egy baratja odaszaladt hozza es elhuzta...Rártam facen nem irt vissza mert valamiert meg se kapja marmint nem latja h en irtam neki instan bekovettem nem kovetett vissza...Annyi fiunak nemet mondtm miatta mert nekem csak o kell de ezt nem is tudja tesom is megirta neki instan nem is nezte meg...Hát már nemtudom mit csináljak
2016. nov. 8. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress olyan alkalmat ahol megszólíthatod. Suli előtt/után, ki kell figyelni az alkalmat.
2016. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Épp az a baj hogy olyan alkalom nincs:(
2016. nov. 8. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig meg kell próbálni. Akkor hívd félre hogy vele szeretnél beszélni.
2016. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lett baratnoje szval hagyom az egeszet
2016. nov. 12. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!