Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék, akkor ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, akkor ha egy olyan fiúba vagyok szerelmes, aki rám sem hederít annak ellenére, hogy már jópárszor a szemembe nézett. Levegőnek néz és én egyébként is egy elég visszahúzódó csaj vagyok Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy van barátnője nem?
2010. máj. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs, általában ő is magányos és nincs mindig a barátaival körülvéve.
2010. máj. 5. 10:38
 3/11 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, ha legközelebb elmész mellette akkor állj le vele beszélgetni. Tudom ez nehéz és könnyebb tanácsolni, mint megtenni, de legközelebb ha látod legalább kérdezz tőle valamit!


Ha pontosabban leírnád, hogy hol/milyen szituációban szoktál találkozni vele, akkor jobban tudnék segíteni.

2010. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egy suliba járunk... nálam 4 évvel idősebb.
2010. máj. 5. 10:40
 5/11 anonim ***** válasza:

mesélsz egy kicsit róla?

hogy néz ki? mi a neve? stb.:)

2010. máj. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
... kb olyan magas mint én 175 cm körül :) és...barna haj barna szem ...
2010. máj. 5. 10:43
 7/11 A kérdező kommentje:
átlagos testalkat . Egyébként képtelen vagyok hozzászólni, de azt sem akarom hogy megijedjen... Nekem már barátság is elég lenne de képtelen vagyok rá !!! :(
2010. máj. 5. 10:51
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintewm vedd fel msn re! Lehet h a fiúnak sem vagy közömbös csak félénk vagy azt hiszi h te nem érze iránta "többet"

szóval vedd fel msn re ott könnyebb vele beszélgetni, majd a suliban menj oda hozzá "vagy véletlen fussatok össze a folyosón" :P

és beszélgess vele

(tök mind1 miről csak éreztes vele h nem közömbös a számodra!

sok sikert és majd írj h hogy alakult!:P

15/ff

2010. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok az? :)
2010. máj. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nemhinném....
2010. máj. 10. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!