Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti mit szólnátok ahhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit szólnátok ahhoz ha egy lány (aki tetszik nektek csak nem meritek megmondani neki) kezdeményezne?

Figyelt kérdés
Például megfogná a kezeteke, adna egy puszit vagy valami ilyesmi. Ti mit szólnátok ehhez??

2016. nov. 9. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Igy jottem ossze az elso baratnommel, akivel ket evig voltam egyutt.
2016. nov. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pityu nevű ***** válasza:
75%

Kedves Kérdező!

Kb. négy hónapja nagyon bejött egy lány. Majd ráírtam és kiderült hogy nagyon boldog fülig szerelmes belém és én is fülig szerelmes voltam belé vagy négy hónap után zárójelben tegnap, pattintott.

2016. nov. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Meg merném mondani.

Nem örülnék, ha valaki csak úgy puszilgatna csak mert azt hiszi bejön vagy félreinformálták még, ha jóka is nézki a véleményem szerint, mivel benne van a pakliban, hogy csak barátságot szeretnék.Persze nyilván nem lennék bunkó, hanem kultúráltan, kíméletesen közölném, hogy ez nem jön be.Nem illik csak úgy puszilgatni másokat, pláne, hogy nem is tudjuk, hogy mi a helyzet.

2016. nov. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez túl erős kezdés lenne. Persze jó lenne tudni, hogy eddig mi történt? Lógtok -e együtt pl. vagy csak az utcán látod néha?

Ha szoktatok együtt lenni, akkor én csak "véletlenül" érnék hozzá a kezéhez mondjuk séta közben a kezemmel. Vagy olyan közel ülnék hozzá, hogy összeérjen a combunk széle. PERsze én már öreg vagyok :-) 44 f

2016. nov. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
akárohgy. :D
2016. nov. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen szoktunk találkozni elég sokszor.
2016. nov. 9. 18:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy van-e olyan lány, aki tetszik neki?

Más: amikor én bátortalan voltam egy lánnyal néha az segített, hogy ő egyszer csak még bátortalanabbnak tűnt. Ettől én felbátorodtam. Lehet, hogy ezt direkt csinálták, hogy így bátorítsanak, de az is lehet, hogy véletlen volt.

2016. nov. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!