Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most lett elegem, nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lett elegem, nem tudom mit kezdjek magammal (? )

Figyelt kérdés

Már számos kérdést kiírtam ezzel kapcsolatban így lehet ismerős sztori lesz.


Tehát az egész gimnáziumot végigszenvedtem egy srác miatt, bepróbálkoztam sokszor és egy ideig úgy tűnt viszonozza, de a gimi végén végül elmondta hogy ő nem érez irántam semmit. De valahogy a folyamatos face beszélgetés az megmaradt mindig ő keres,én direkt nem írok rá mert még mindig annyira szeretem hogy fizikailag is fáj rágondolni. Erre múlthéten egy buliban kicsit összegabalyodtunk, ahol ő mondta hogy gondolkodott azon amit a múltkor mondott és hogy tökéletes vagyok neki.(persze bőven ittasak voltunk) és azóta megint nemtudom mi van. Annyira örültem hogy nem ír és végre lesz lehetőségem elfelejteni, de nem. Komolyan nagyon szeretem őt, de tényleg fáj amit csinál. Úgy érzem vele tudnám leélni az életemet is... Csak sajnos amióta ez volt elveszett a maradék önbecsülésem is és most így állok neki az egyetemi életnek.


Sokan mondták hogy beszéljek neki erről, de egyszerűen nem merek. Félek hogy berágna hogy már megint ezt a témát hozom fel. 18/L


2016. aug. 2. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintemnis beszélj vele, más járható utat nem látok. Kérdezd meg, hogy akkor most voltaképpen mit is akar tőled, lehet-e bármi ebből a dologból? Sok sikert.
2016. aug. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nőjj fel.

4 éve futsz egy olyan busz után, ami nem hogy nem áll meg, de még csak nem is lassít.

Az, hogy s*ggrészegen, amikor már kanosra itta magát, egy ingyen numerában bízva azt mondta, amit te mindig is hallani akartál, nem jelent semmit. Tudod, aki valamit érez, valamit szeretne, az nem csak full piásan fogja hangoztatni.


Az szintén nem jó ómen, hogy a minimális kommunikációra sem vagy hajlandó. Persze, epekedni utána az rendben van, részegen "összegabalyodni" rendben van, de őszintén, felnőtt módjára beszélni az már fúúú mit fog gondolni...

Le tudnád vele élni az életedet, de alapvető kérdéseket nem tudsz neki feltenni? Az úgy szép élet lenne...


Ez nem szerelem. Ez amolyan elvakult kislányos rajongás, talán kicsit már beteges is. Gondolkozz egy kicsit! Az kell neked, aki emberszámba se vesz, csak egy gyenge pillanatában, "egye fene" alapon jönne össze veled? Vagy inkább egy olyan, aki szeret, aki bármit megadna érted? Nem jobb lenne inkább egy ilyennel összejönni, majd pedig ha úgy alakul, vele az életedet leélni?

Mégis, mi olyan fú, de vonzó abban a srácban? (Leszámítva az "ő a menő srác, fú de jó a felsőteste" jelegű tini-nyálcsorgatást.) Hagyd a fenébe az eszeveszett rohanást, meg a torz illúziók kergetését, és ÉLJ!

2016. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak szórakozik veled, lásd be. Igen, tökéletes lennél neki, ha nem úgy néznél ki ahogy, gondolom személyiségileg bejössz neki (azért írogat) de kinézetileg nem vonzódik hozzád. Rengeteg lány csinálja ezt is fiúkkal, hogy fhú olyan tökéletes lennél hozzám, de mégsem, stb. Hagyd, sohasem fogtok összejönni.
2016. aug. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!