Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kezdjek magammal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve magamban vagyok. Rettentően szeretet éhes vagyok, szeretem az esti összebújásokat, sétákat, esetleg túrákat, más városokat "felfedezni" barátnővel. Tavaly először nem törődésemből elkezdett nőni az arcszőrzetem, majd elég nagy lett. Akkor mindenki mondta, ne vágjam le, mert jól áll.

Eléggé szeretem a testmódosítást, gondolok itt a tetoválások,piercingek,fültágítóra. Mégis kezdek arra rájönni, hogy a "jelöltjeim" kifogytak. Akik jönnének, azok hidegen hagynak, éretlenek, esetleg testi kontaktust nem tudnék velük elképzelni. Akik érdekelnek, azok meg pont ellentétesen gondolkodnak rajtam.

Mi tévő legyek?

20f



2016. febr. 15. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Változz meg és irj inkábba felnőtt kategóriákba, itt csak trollok vannak
2016. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aki igazán szeret az így is szeretni fog
2016. febr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mintha csak engem írtál volna le, durva, hogy pont ilyen vagyok.......:O

Kivéve pc és fültágító.


21/F

2016. febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!