Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnétek egy rákos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy rákos lánnyal? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy megismertek egy lányt/fiút és megtetszik nektek. Elkezdtek randizni és mennek a dolgok a maguk módján, aztán az a bizonyos személy elmondja neked, hogy rákos.

Hogy egy kicsit fokozódjon a helyzet, legyen mondjuk olyan személy, aki lemondott a kezelésről, mert nem hatott nála és szerencsés, ha kihúz még egy évet így.


Érdekelne, hogy hogyan döntenétek. Ha igen, miért? Ha nem miért?

Ha vele maradnátok, akkor miyen gondolatok fordulnának meg a fejetekben? Félnétek? Próbálnátok könnyebbé tenni számára a véget?



2016. nov. 9. 19:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én kitartanék amellet a személy mellet akit szeretek a végsőkig.
2016. nov. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Én összejönnék egy rákos sráccal. Ha igazán szeretem akkor akár egy évig is megéri az utána követő fájdalmat. Úgy próbálnék segíteni neki hogy vele mindennapot úgy élnék meg mint az utolsót. Igyekeznék minden álmát valóra váltani ahejet hogy kezelésel nyagatnám.
2016. nov. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
20%
biztos hogy nem...akkor kitartanek mellette ha mar egyutt lennenk es akkor mondana el akkor talan bar tuti a kapcsolat szelen lennek mert nem mondta el addig...ha csak rakos lenne akkor talan összejönnek vele de nagyon talan...ha meg nem is kezelteti magat akkor azonnal elkerulnem letiltanam és ignoralnam teljesen...aki ilyen hulye megerdemli hogy megdögöljön...ez az en velemenyem...
2016. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Hat en mellette maradnek azt az utolso eevet elje le olyan boldogan ahogyan csak lehet.
2016. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Mellette maradnék viszont ha nagyon beleszeretnék akkor már egyszerűen nem lennék képes elveszíteni... De az biztos hogy mindenben támogatnám, megmutatnám neki a világ örömeit, csodáit, jó helyeit. Megpróbálnám az utolsó évét a lehető legjobbá tenni. És mindíg motiválnám hogy küzdje le a rákot, higyjen magában!
2016. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, mivel volt már amúgy is öngyilkossági kísérletem csak azért mert cserben hagytak.

Félek nagyon beleszeretnék az illetőbe és totálisan magam alatt lennék. Totálisan kész lennék.

Bár egyik sem jobb... mert amikor ott hagytak, ott is inkább jobb lett volna az, ha meghal a másik, mint az, hogy más karjai között van.. mert az jobb volt.

2016. nov. 10. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
38%
Adnék neki vénásan jó tömény C vitamint. Máris nem lenne rákja. :)
2016. nov. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
22%
Összejönnék vele, majd sms-ben szakítanék vele.
2016. nov. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

van olyan válasz, ami egyszerűen kiakasztott


az első vagyok

2016. nov. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Melyik?
2016. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!