Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretett valaha is?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretett valaha is?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Van egy fiú az életemben akit nagyon szeretek bár messze lakik tőlem ennek ellenére próbáltunk ilyen tavkapcsolatban meglenni valahogy mégse ment ugyan is hiába mondta h igazán szeret két hónapra eltűnt az életemből. Aztan vissza jött azt mondta szeret és én sem tudtam elfelejteni így újra ossze jöttünk aztán ismet szét mentünk mert azt allitotta hogy nem akarja h végig szenvedjem vele az életet így eltűnt ismet úgy h előtte megígérte h soha többet nem hagy el h őszinte legyek nem tudom h mitortenik vele de már azt is kétlem h szeret.



2016. nov. 9. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha te aki benne vagy az egészben nem tudod eldöntetni hogy szeretett e, akkor mi honnan a f#szbol tudjuk?
2016. nov. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olvad el a szöveget mégegyszer, ugye vagod h csak egy szimpla véleményt kéne elmondani nem pedig kritizalni és okoskodni pont abban kenne segíteni eldönteni h szeretett e vagy sem fel vazolni a tenyeket és egyben a kulturált normális véleményt ennyi lett volna koszonom a segítséget.
2016. nov. 9. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:

"azt allitotta hogy nem akarja h végig szenvedjem vele az életet"

nekem ebből az jön le, hogy igen...valszeg egy elég nehéz időszakát élte/éli és nem akart magával rántani.

2016. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 3-as hozzászólóval, de lehet, hogy azért van így kibukva mert ugyebár a távolság amit említettél.Ha igazán szeretitek egymást akkor le fogjátok tudni küzdeni ezt az akadályt, de ahhoz idő és kitartás is kell.Valószínűleg szeret. :)
2016. nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!