Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeretett valaha, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretett valaha, vagy csak egy pótlék voltam?

Figyelt kérdés
A barátom egy hónapja szakított velem. A kapcsolatunkban úgy éreztem minden rendben van,majd az első adandó alkalommal mikor probléma volt kidobott. Vissza akartam szerezni,de ma szembesültem vele,hogy együtt van azzal a lánnyal,akivel már előttem is járt. Tudom,hogy nem láttok a fejébe,de mit gondoltok? Szeretett engem valaha? Még együtt voltunk egyébként nagyon rendes volt velem,mindent megadott nekem.

2016. okt. 2. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tetszettél neki és biztos vonzodott is hozzád, lehet szeretett is, de a másik lányt jobban mert őt választotta. Majd lesz olyan fiú aki csak téged akar és nem megy vissza az exéhez, ezzel már ne foglalkozzás, lépj tul a dolgon és ismerkedj meg sokkal jobbal.
2016. okt. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem bufelejtő voltàl addig amíg a màsik csaj benem adta a derekàt !Az is lehet hogy veled tette féltékennyé azt a csajt ez egy stratégia a psiknàl sztem téged nem szeretett !Nekem volt anno egy pasi akibe fülig szerelmes voltam a csaj akivel együtt volt szakitottak az idő alatt a pasi nekem csapta a szelet ahhoz képest a csaj körül is legyeskedett pl mellé ült stb ja és a psi is osztàlytàrsam volt és a mai napig együtt vannak!
2016. okt. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mintha csak az én esetemet írtad volna le szóról-szóra.


Kitartás, idővel jobb lesz és majd megérkezik a jobb is, a kellő időben!

2016. okt. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet hogy csak pótlék voltál, de az is megeshet hogy azért akart veled lenni mert azt hitte így tud felejteni, lehet akkor nem szeretett igazán de abba volt hogy hátha megtud téged szeretni.
2016. okt. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!