Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeretett valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeretett valaha vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma szakított párom velem, azért, mert valaki mást szerettem meg, de ugye semmi nem történt és elmondtam neki mindent, igaz megbántam. De olyanokat írt, hogy vigyek vissza minden ajándékot és cuccot, legszívesebben leköpne, egy senki vagyok, embernek se nevezhet, mert azzal az emberiséget sérti meg, csalfa liba vagyok meg még sorolhatnám...

Jó, igaza van, nagyon csúnya dolgot tettem. De el kell mondanom, hogy ő rengeteg lánnyal beszélt, flörtölt, de mindig megbocsájtottam neki és sose mondtam volna ilyet neki. Erre csak annyit mondott, hogy ő nem szerette őket, kivéve az exét, de hát belé x évig szerelmes volt.. Ettől függetlenül tudom, hogy mennyire gonosz vagyok.

De szerintetek valaha szeretett, ha ilyeneket tud írni?


Nem kérek k*rvázást, köszi..


20/L


2014. okt. 3. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ribizli.
2014. okt. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Tehát beleszerettél egy másik srácba de semmit nem tettetek. Innentől nem vágom a történetet. Eleve nem értem minek elmondani ezt a pasidnak ha folytatni akarod. De ha a srác egy ekkora farkinca ne sajnáld hogy vége lett. Szerintem nem tettél semmi rosszat.
2014. okt. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretett volna, nem idegesítette volna fel ennyire szerintem. Viszont hogy te szeretted-e valaha, abban nem vagyok biztos.
2014. okt. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mármint az exem írta azokat nekem. Itt most nem az a lényeg, hogy milyen vagyok, hanem, hogy szeretett-e, ha ilyeneket írt.

Elmondtam neki, igen, mert nem fogok hazugságban lenni. Mikor ő tette ezeket, akkor csak úgy megtudtam és még én kértem bocsánatot, addig csavarta.

2014. okt. 3. 15:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért rugózol ennyire ezen, ha másba szerettél bele. Hagyd akkor a francba, ne okoz több fájdalmat neki, és legyél azzal, akibe beleszerettél.


Kérdésre válaszolván: Szeretett, hiswzen a saját fájdalmát verbálisan akarja visszaadni, hogy neked is fájjon.Tipikus normális emberi reakció.


21F

2014. okt. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!