Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudassam egy fiúval hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam egy fiúval hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban aki nagxon tetszik,de az a baj,hogy alapbol olyan osztályunk van hogy folyton ki cikizik azokat akiknek tetszik valaki de ő ezt nem viszonozza. Én nem értek nagyon a szerelemhez,és nem is vagyok az a "szépségkirálynő" az osztályban,ezért is félek.

2016. nov. 10. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is: osztálytárssal nem járunk, főleg ha még "sok" tanévet kell egymással töltenetek. Mert nagyon kínos, ha szakítotok de utána is össze vagytok zárva.

Ha úgy érzed, kicikiznének mert tetszik valaki, akkor inkább hagyd. Ha szerinted ő nem viszonozza amit érzel akkor meg főleg.

Szóval én a helyedben keresnék helyette valami külsőst.

2016. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!