Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy visszaszerezz...

Mit tegyek, hogy visszaszerezzem a lányt, aki nem a nőm, csak jóban voltunk, de valamit elrontottam, hibáztam és most már nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Egy chatről lenne szó, és ott van két lány. Az egyiket

valamiért nagyon megsértettem, de nem tudom mivel, mert már nem emlékszek, nem voltam elég józan azaz igazság,

de ő ezt nem tudja. Így ismert meg és egyből leírt magának, és azt mondja ne szóljak hozzá. Már küldtem neki pár levelet, amikben bocsánatot kértem, valamelyiket elolvassa, de nagy részét szerintem csak egyből kitörli. Írtam neki azt is, hogy hiszem, hogy egy ember megtud változni (ezt magamra értem), és megmutatom, hogy bizony

megtudok. A másik csajjal akkor vesztem össze (aki eleinte kedvelt és nevetett a vicceimen, aztán azt írta csak rajtam nevetett mindenki előtt, de tudja ő is ez nem igaz), amikor beszélgetés folyt egy társaságban, már egy hete bent voltam, megismertem nagyjából mindenkit, de sokszor (és ekkor se) szólt hozzám senki mikor hozzászóltam valamihez, kérdeztem valamit. Ez idegesített és megkérdeztem tőlük mit képzelnek magukról, és a kiscsaj lett a lényeg ebben , akinek 3X is köszöntem de nem is vette észre, egyszerűen ignorált, mert a többiek lefoglalták, és gondolom akkor jól érezte magát, és én meg zavartam. És hát összevesztünk.

Küldtem Neki is levelet sokszor, hogy ne haragudjon,

aztán le se szarta az egészet magyarán szólva, és felindulásból mindenféle dolgot írtam neki, hogy lelketlen cafka, meg ilyenek. Aztán ezt megbántam, és írtam egy e-mailt amiben elmondtam neki, hogy az előzőt vegye semmisnek, mert lelkiismeret furdalásom van, és szeretném, ha jóban lennénk, megváltozok, ahogy az előző csajnál is volt.Igazság szerint az volt a baj, hogy nem önmagamat adtam, mert nem vettem komolyan ezt az egész chatet, hülyeségnek tartottam, de annyi embert megismertem már ott, hogy jó köztük lenni.

Szóval ez a megváltozok szöveg se értendő igaznak, de ezt kapták tőlem. Nem tudom mihez kezdjek, nem akarom elveszíteni őket. Kérlek segítsetek, de csak olyanok írjanak, akik értenek az ilyen emberi kapcsolatokhoz, és őszintén, komolyan akarnak segíteni, és a hülyeségeket ne írja be senki más, mert ez nem játék. Köszönöm.



2012. ápr. 26. 12:32
 1/1 iuhiuol válasza:

Nekem egy tanácsom lenne:

-hagyd őket békén !

ha akarnak, majd nyitni fognak feléd,de ha állandóan írogatsz nekik,hogy igy-ugy megváltozol,meg ne haragudjanak,azzal csak az ellenkezőjét fogod elérni...

Nehéz dolog ,tudom, de esélyed csak így lehet.

2012. ápr. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!