Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik az, hogy egy lányt be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az, hogy egy lányt be friendzone-ázzanak?!

Figyelt kérdés

Vam olyan hogy egy fiu hónapokig beszélget egy lánnyal, de csak barátja a kar lenni, nem akar kapcsolatot? Mert a fordított esetre számtalan példa van. :( Van egy fiú akivel két hónapja kb minden nap beszek facen. És egészen komoly témákról is. Többször szóbakerült hogy ő nem jár senkivel, meg nem is akar barátnőt, de puhatolózott hogy nekem van e valakim. Szóval furcsa a gyerek. Én nagyon boldog lennék ha összejönnék, de nem látok a fejébe, gőzöm nincs mit akar.

18L



2016. nov. 11. 12:07
 1/10 A kérdező kommentje:
*van
2016. nov. 11. 12:08
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

van olyan, hogy nem akar barátságnál többet.Velem is van ilyen, hogy már már minden nap beszélgetek egy lánnyal, de egyáltalán nem akarok tőle barátságnál többet.Sőt, ez kölcsönös.

Ő mit akar?Derítsd ki!Beszélgess vele, küldj neki jeleket, etc!

2016. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ajj,de nemtudom milyen jeleket küldhetnék. Nem megy nekem ez a pasizás dolog :( ő meg nem is átlagos pasi ha úgyvesszük, mert azért az átlagos faszik szeretnének barátnőt, nem?
2016. nov. 11. 12:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha sem tudhatod, hogy miért nem, de megér egy-két próbát.Először is lehet, hogy az önbizalmaddal van gond, ezt javítsd!Elnézésedet kérem, ha tévednék.Jelezz úgy, hogy rámosolyogsz, rákacsintasz, babráld a tincsed vagy ilyesmi!Sok sikert! :)
2016. nov. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet volt egy akkora csalódása, hogy azért nem gondolkozik rajta, hogy "becsajozzon" vagy barátnője legyen. Én is amikor régen volt barátnőmmel szétmentem (több mint 5 év után) úgy voltam vele, hogy kell a francnak stabilan újra barátnő -max alkalmi-, nem is erőltettem, inkább bulizgattam, haverokkal lógtam, stb, de pár hónap múlva megismertem jelenlegi páromat, és ennek már több mint 10 éve, és már van egy kislányunk is.
2016. nov. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy miért, akkor fogja tudni, ha megkérdezi.
2016. nov. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, de kitero választ adott. Az a baj hogy miota beszélünk facen nem találkoztunk. 200km választ el minket :'( lehet ezt nem tudja beválalni. De nem értem akkor miert kinoz azzal hogy mindig ír
2016. nov. 11. 16:03
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit írt pontosan?Ha nem akarod ide írni, írj rám, ha gondolod!
2016. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Létezik.
2016. nov. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem értelmetlen az ilyen vívódás, amikor valaki másnak a fejébe akar látni. Minek? Ha egy fiú valóban és határozottan szeretne valakit, akkor azt többnyire kifejezné. Enélkül ezen már nem emésztem magam, sőt azon sem, hogy ez "friendzone", mert én biztos nem akarok semmi, ha egyszer a másik sem.


Mivel elképzelésem szerint a lányok ritkábban nyomulnak fiúkra, mert úgy veszik, hogy "a fiúnak kell kezdeményezni", akkor így ritkán van lány friend-zone életérzésben.

Meg azok a lányok is ritkán friend-zonoznak, akik nem játszadoznak pasikkal. Meg általában az a nem, aki nem játszadozik. Sokan azért friendzone-znak, mert a másik is szereti dróton rángatni őket, nem azért nem mondják, ha nem akarnának semmit, mert megbántanák, hanem mert ők sem biztosak abban, hogy nem akarnak, mivel hízelgőnek veszik, ha valaki megkörnyékezi őket.

Nekem teljesen hányingerem van az ilyen kapcsolatoktól, azért sem közeledek kezdeményezésképp valakihez, meg nem szívesen tapasztalom azt, ha valaki kétszínű arcot mutat felém.

2016. nov. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!