Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdjek beszélgetni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek beszélgetni az osztálytársammal?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki elég régóta tetszik és egy osztályba járunk. Így beszélgetni nem nagyon szuktunk, de szoktam látni hogy néz, csak amikor ránézek én is akkor abbahagyja. (Bocsánat, kicsit hülyén fogalmaztam :D) A gyerekről azt kell tudni, hogy az osztály középpontja, úgymond menőnek számít, de nem olyan köcsög páwás típus. :D És mint ahogy az osztályban a legtöbb fiú, ő is elég perverz. Barátnője nincs, de van egy lány az osztályban, aki eléggé nyomul rá, ma is xykámnak hívta.

14/L


2016. nov. 11. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj rá neten, vagy ha van rá lehetőséged suliban kezdj el egy témát vele.
2016. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Szia!"
2016. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért olyan nehéz az osztálytársaddal beszélgetni?
2016. nov. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szinte barmilyen témában ráírhatsz de ha bem megy akk írj rá valami sulis témában aztán ha azt megbeszéltétek kérdezz róla minden félét
2016. nov. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!