Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy lány osztálytársammal...

Egy lány osztálytársammal nagyon jóba voltunk, szinte már a legjobb barátnőm volt, de egy naptól hirtelen leszart és elhagyott! Annyit mondott már nem tud velem mit beszélgetni meg minden és hogy sajnálja! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
De egyszerűen nem tudom elfelejteni, annyira hiányzik főleg minen nap látom! Nem tudom mi történhetett:( Szerintetek hogy felejtsem el, vagy mit tegyek? Már lassan egy hónapja nem beszélűnk, olyan rossz:/ 15/f
2014. szept. 22. 21:08
 1/1 csengukaa válasza:
Szia meglepodtem hogy ezt egy fiu irta na de mindegy.A baratnomel mar lassan ket eve a legjobb baratnom és meg most is meg lepodtem mit mindent megtudok rola.Keresetek kozos elmenyt menyetek el vala hova akar csak biciklizni ha annyira jo baratod akkor aval az egy napon nem csak egy elmenyt szereztek ha nem tobbet és mar van valami mas amirol beszelhetek....Remelem hogy tudtam egiteni és bocs a helyes irasi hibak ert...
2014. okt. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!