Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ma beszéltem volt osztálytársa...

Ma beszéltem volt osztálytársammal kérdeztem milyen órájuk lesz de helyette mögüllem egy lány válaszolt addig észre se vettem hogy ott van miért ö válaszolt? Beszélgetni szeretett volna? 17/f

Figyelt kérdés

2014. szept. 29. 17:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
valószínűleg ,de elég zavarosan írtad le :/
2014. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem érteni amit te mondani akarsz
2014. szept. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
röviden kérdeztem volt osztálytársamtól hogy milyen órájuk lesz de helyette mögüllem egy lány válaszolt akit nem ismerek miért ö válaszolt beszélgetni szeretett volna?
2014. szept. 29. 17:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen kommunikálni akart veled! Bejössz neki, vagy csak társalogni akart. :)
2014. szept. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

És mit csináltál? Remélem nem néztél rá mint egy idióta, mert a lánynak szimpatikus voltál biztos.:)

Becsajozzhatsz! ;)

2014. szept. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak te akarsz belemagyarázni olyat, aminek igazából semmi alapja... Ennyi erővel, ha valaki rád néz valaki, abban is többet látsz?
2014. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
utolsó miért? ha egy ismeretlen ember kérdez valamit egy másiktól neked természetes hogy pl te válaszolsz helyette?
2014. szept. 29. 17:48
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted hogy ismerkedsz? Biztos a csaj az osztálytársa volt és csatlakozni akart a beszélgetéshez. Én fiú vagyok és volt már olyan, hogy egy idegen lány mikor haverommal beszélgettünk oda jött hozznk és haveromtól kérdezett valamit. Míg haverom szerencsétlenkedett, mert elfelejtette milyen órnk lessz, ezért én válaszóltam és kicsit sem nézett hülyének, aztán eldumálgattunl hármasban. :D

Így kell ismerkedni, miért lettem lepintozva? Ez az igazság, szimpatikusnak tűnt a lánynak a kérdező, ismerte a haverját és azt gondolta csatlakozik a társalgáshoz. :)

2014. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én mindenkinek zöldet nyomtam
2014. szept. 29. 21:17
 10/12 anonim ***** válasza:
A #6-osnak szólt, nem neked kérdező! :)
2014. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!