Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 srác aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 srác aki nagyon tetszik mióta megismertem, de nem merem elmondani neki! Hogyan éreztessem vele hogy bejön nekem? (bővebben)

Figyelt kérdés

Egy suliba járunk . Mindennap látom . És amikor csak tehetem a zenéit hallgatom (és van amikor elsírom magamat rajta) és szokott néha énekelni is nekem :D

Sokszor megdicséri a külsőmet ilyenkor általában elpirulok . Csak az a baj hogy nem tudom hogy bejövök-e neki?..sokan mondják hogy biztos , de én nem így

érzem. És nem merem elmondani hogy bejön nekem nagyon , mert félek hogy ezek után vagy összejön vagy nem , és ha nem jönne össze akkor lehet hogy nem úgy nézne rám mint eddig.


2009. nov. 23. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elmondod neki, és nem viszonozza, akkor már nem is érdekes, hogy máshogy néz rád. Hiszen, ha nem tudja meg és néz ahogy most, akkor meg nem tudod miért néz úgy ahogy, mindíg ott lesz benned a bizonytalanság. Míg ha kiderül számára, hogy tetszik neked, akkor úgy fog viszonyulni ahogy ő érez, jobban figyel, hogy ne legyen félreérthető, ha te nem tetszel neki. De azt az eshetőséget se felejtsd el, hogy ha tetszel neki, és megtudja, akkor meg összejöttök, és boldogok lesztek. Mindenképp az igazság mihamarabbi kiderülése a fontos. Én hónapokig szemezteme gy fiúval, mire ki mertem ügyesen deríteni kis segítséggel, hogy van e valakije... hát van, én meg áltattam magam... és most meg nagyon rossz, ha már az elején kiderül, nem méllyül el az érzés... A legjobb az igazság, mindíg minél hamarabb. De remélem, hogy ti összejöttök. Mondjuk én nem vallottam be amit érzek, de hát barátnője van, gondolom boldog ha vele van, bár nem tudom, hogy akkor miért szemezett velem, nem mintha bűn lenne, csak bíztatásnak vettem, most meg a pofára esés... fáj.
2009. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen az a baj hogy én a barátjának elmondtam hogy nekem bejön..és tuti hogy ő elmondta neki szóval lehet sejtése van. Csak az utóbbi időben olyan furcsa. Egy olyan 2 hónapja még óvszert is kaptam tőle .Csak ezt nem tom mire véljem? célzás.. esetleg
2009. nov. 23. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd ha érett leszel és benő a fejed lágya, el mered mondani.
2009. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de most nem az éretlenségről van szó..
2009. nov. 23. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!