Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tudok elfelejteni egy fiút?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy fiúba, ezt el is mondtam neki levélben, és ő úgy válaszolt rá amiből nem tudtam egyszerűen semmire se következtetni. Egyik barátnőmmel megüzente aztán hogy szerelmes ő is belém. Másnap viszont suliban hozzám se szólt, nem jött oda beszélni se velem. Barátnőmnek mondom, hogy nem hiszem el hogy szeret. Ezt elmondta a fiúnak, legyen a neve most csak SZ. SZ visszaüzente hogy de, szeret, de nem fog odajönni hozzám, én menjek oda hozzá. De én nem mentem oda hozzá, így is én tettem meg az első lépést. Aztán másnap mondta barátnőmnek hogy nem is szeret, csak úgy mondta és tudja hogy én is mást szeretek, az ő neve meg legyen B. Azóta már több mint 1 hónap eltelt, nem szóltunk azóta se egymáshoz, de én egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Pedig egy bunkó paraszt, tudom hogy el kéne felejtenem. Mit csináljak, szerintetek ezt SZ most tényleg komolyan gondolta és ennyire köcsög? Mert még ez után se tudom nem szeretni, mért van ez? Hogyan tudnám elfelejteni?

2016. nov. 12. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Most miért is köcsög?

Mert nem voltál képes azzal bebizonyítani azt hogy szereted, hogy odamész hozzá, ezért ő kitalált egy olyan hazugságot, hogy nem szeret?

2016. nov. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért nem mentem oda hozzá mert már így is én tettem meg az első lépést, csináljon már ő is valamit! Mellesleg ő se tudott annyit megtenni hogy személyesen nekem mondja, üzenget itt nekem. Ja, és azért köcsög mert azt hazudta hogy szeret, miközben nem is. Érthetően írtam le...
2016. nov. 12. 16:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk akkor ezt meg is mondhattad volna neki.

És szerintem a "mást szeret" csak kamu.

2016. nov. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!