Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni a fiút akibe beleszerettem?

Figyelt kérdés
Beleszerettem az egyik évfolyamtársamba. Korábban szemezgettünk meg beszélgettünk is és nemtudom valahogy én is azt éreztem hogy bejövök neki. Aztán elkezdett járni az egyik barátnőmmel de aközben is irogatott odajött hozzám átkarolt meg ilyenek... Azóta már 3 lánnyal járt... Próbálom elfelejteni mert amúgy meg másokkal nagyon bunkó de egyszerűen nem megy. Amint meghallom akárcsak a nevét is a szivem nagyot dobban. Mit tegyek?
2015. júl. 10. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
ha bunkó, hogy szerettél bele?
2015. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bunkó emberbe nem lehet beleszeretni. Bunkó csajba soha sem tudna egy normál ember kivéve ha van $ vagy a másik is bunkó.
2015. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld összegezni, mik a rossz tulajdonságai, és észre fogod venni, hogy szinte csak az van.

Ha mindent szépnek látsz tőle, akkor képzeld egy olyan embernek a tulajdonságai közé ugyanezeket, akitől undorodsz.

És főleg azt, hogy rendes lányokat hülyít, és okoz nekik álmatlan éjszakákat, ő meg jókat röhög ezen.

2015. júl. 11. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!