Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 olyan eletkeptelen nyomorek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 olyan eletkeptelen nyomorek vagyok hogy az mar vicc. Nemtudom megcsokolni. Tippek?

Figyelt kérdés
Van 1 lany 3honapja ismerkedtunk meg. Mindennap rengeteget beszelunk facebookon es kb hetentr 1x talalkozunk. 3. randin amikor nala(!!) voltam mert hivott oda egeszvegig nemtudtam semmit kezdemenyezni se. Amikor mar koszotunk el akkor adtam neki 1 szajrapuszit. Azota semmi nemvolt es kb 5x talalkoztunk azota ha nem tobbszor. Pedig erzem, hogy nala is tobbrol van szo mint 1 sima baratsag. Erintget, egymas kezet fogjuk 1 uruggyel, mindig mondja hogy nagyonnagyon cuki vagyok de igy teljesatelessel stb. De en nem merem vagyis nemtudom hogy mikor csokoljam meg.... eddig mindig akkor akartam amikor koszonunk el egymastol puszi puszi nsgy oleles es utana.. de sose jon ossze mert lekesem es elmegy. Mikor csokoljam meg? Olyan szerencsetlen balfac vagyok ilyen teren hogy az nem emberi. Segitsetek legyszi... 17/f
2014. dec. 29. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Na figyelj. Megfogod egy váratlan pillanatban ,oda húzod magadhoz,megfogod az állát ,de nem ám tenyérrel ,hanem 2 ujjad között,fogod és megcsókolod,ha ennyire szerencsétlennek tartod magad akkor ne nyelvesen,hanem csak úgy simán ilyen színészi csókkal.Jó lesz az!:D
2014. dec. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Cuki vagy:)

Szerintem hivd hozzatok nezzetek meg egy filmet esnezd a lányt végül csakodanèz és nèzzètek egymást végül csokold meg

2014. dec. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha megy el akkor huzd vissza csokold meg. Vagy ha megy el fuss utana csokold meg. Vagy igy szimplan igy ha nezitekegymast kapdle
2014. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktál filmet nézni? Javaslom kezdd el... Olyanokat lehet ellesni, ami még be is jön, hogy az már vicc.
2014. dec. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hasonlo nekem is!
2014. dec. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Annyira idegesit hogy nemtudom megcsokolni kikeszit:D mert mar reg egyuttlehetnenk ha nem vagyok ilyen fatoku es nagyonszep lany es nagyon szeretem de felek hogy addigaddig huzom hogy vegul tenyleg csak baratkent fog ramtekinteni es keres mast. Igy is mondta mar parszor hogy nem vagyok ferfi...:D
2014. dec. 29. 11:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig ez a lány 100%, hogy benne lenne a csókban! Még félnivalód sincs, hogy esetleg nem akarja. Nem vesztegetheted tovább az időt. Ha legközelebb találkoztok, vagy elköszönésnél csókold meg, vagy pedig teremts valami romantikus helyzetet. Lényeg, hogy ne úgy csókold meg, hogy mentek egymás mellett és akkor hirtelen odafordulsz...Ebben a hidegben a hideg miatt több ok van, hogy megöleld. Lassan engedd el ölelés után, igazából csak annyira engedd el, hogy fogd őt és a szádat az övéhez közelítve lassan csókold meg. Egyik tipp közül csak beválik az egyik :)) Hajrá!
2014. dec. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért mert várod a kibszott alkalmat. Lépj oda, és csókold meg már találkozáskor. Még "sziát" se kell neki mondani.
2014. dec. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!