Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem lehet véget vetni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet véget vetni bizonyos érzelmeknek?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek, én annyi könyvet kiolvastam mint a koromban csak néhányan, láttam szinte minden szerelmes filmet és az egyetlen amit találtam bennük az az, hogy lassan az én szerelmi életem is olyan drámai szintre kerül mint azokban.

Láttátok az új Szép remények filmváltozatát? A regényt nem ajánlom, az hosszú és körülményes, de a lényeg, hogy úgy érzitek, megtaláltátok azt a lányt akit szeretni tudtok.

Mármint az elmúlt napokban és olyan érzelmekbe kerültem, hogy lassan belehalok, minden zavaros lett.

Szóval tudom, hogy itt ez a lány, de nem akarom, mert nem hozzám való ezerféle okból.

Nem kell, nem akarom, nem akarom szeretni, de közben a lelkem nem bírja elengedni sem, rettegek attól, hogy valaki másé lesz, aminek amúgy a másik oldalon rettentően örülnék.

Mit csináljak ilyen kettős érzelmek közepette?

Van logikus választás, épp, hogy kibékültem itt barátommal is, mert akkora drámát csináltam napokban stb;

A lányt szinte nem is ismerem, de nem nekem való és kész, tudom, hogy így van.

Az ilyen csaj csak leszólna engem, tudom, mind ilyen volt eddig egyet kivéve de az a lány már nincs velem.

Tudom, mert zavarja a lányokat, hogy mondjuk most a kedvenc számon Kanye-től a Real friends, ismétlőn nyomatom.

Meg, hogy 21 évesen még LEGÓzom, hogy olyan filmeket akarok csinálni, mint a Toy Story.

Még tegnap este is így nézett ki a szobám:

[link]

Tudom, hogy én vagyok a hülye, mert míg tegnap mások buliztak én játszottam tovább, a divat sem érdekel, a parfümjeimet is úgy kaptam tesóktól, barátoktól, még kocsit is utálok vezetni, nem is szoktam, nem is akarok.

Én teljesen más vagyok mindenben, semmi felnőttes dolog nem érdekel ez pedig ösztönös, soha nem illenék ehhez a lányhoz, csak meggyűlölne úgyis.

Őszintén szólva legszívesebben úgy lennék mint Max abban a filmben aminek a címe Ahol a vadak várnak.

Eltűnnék mindentől.


Hogyan vessek véget az érzelmeknek, hogy nekem való lányokkal találkozzak inkább helyette?

Miért olyanokba szeretünk bele akik nem mellénk valók?


2016. nov. 13. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Te tényleg gyerek lehetsz még, de szerintem ez aranyos :)

Szerintem sok lánynál van esélyed, bár én épp foglalt vagyok :D

Bizonyos, hogy amiatt mert ilyen gyermeki lelked van túlreagáltad ezt a szerelmet, most ő számodra a hercegnő, bár mondjuk Barbival remélem nem játszol, ugye? :)

Bár szerintem a lány aki majd neked való lesz tuti fog babázni még ;)

2016. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak azt hiszed, hogy nem illik hozzád és kinevetne szokásaidért, mert nincs elég önbizalmad. Hát legyen, próbáld meg a lánnyal. Sok sikert
2016. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz azzal a lánnyal.. Honnan tudhatod biztosan hogy mit gondol rólad, a szokásaidról? Lehet szívesen megismerne téged viszont neked is alkalmazkodnod kell hozzá.
2016. nov. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de azért úgy ahogy annyira ismerem, legalábbis ahogy leszűrtem.

Nem az alkalmazkodásommal van baj, én egyszerűen nem illek abba a klikbe amibe az ő baráti köre vagy is, hogy mondjam.

Mind ilyen kőgazdag, a tesóm volt férje az anyukájának mostani párja és nem kamuzok nektek mert annyira ismerem azt az embert, hogy tudjam a pénz az istenük.

Még nővérem is, aki elvált tőle mai napig azzal bánt folyton, hogy bezzeg mennyire komoly és céltudatos ember is ő, példaképem kéne legyen nem ezek a filmes agyalágyultak.

Szóval nem szeretem ezeket az embereket, a társaságukat, arról beszélnek ki milyen kocsit vett, milyen luxuskarórát meg egyebek, mekkora ház mennyi fürdővel...-értitek?

Sose érdekeltek az ilyesmik, én ilyenhez nem tudok alkalmazkodni és tudom, hogy ilyesmikhez kéne.

Óriási éjszakai partikhoz melyek után fejfájással kelnék folyton, s megismernék egy csomó embert akik imádnának de a barátoktól messze lennének.

A lány egy olyan világban él amelynek én sose leszek a része, még ha megpróbálom akkor se tudok.

Nekem mondjuk az ilyen zenék adják az inspirációt, és az ilyen filmek kódexe alapján élek, az ezekből átvett üzenetek alapján:


https://www.youtube.com/watch?v=iZ4sE0QMnVQ


Én nem tudom felvenni a maszkot, felnőni ezekhez az emberekhez.

Nem irigylem őket, nem kritizálok ilyen embereket nagyon azt, inkább barátaim és néha átragad rám is belőlük ennyi.

De igazából nem érdekel, sose követtem éppen melyik ultramilliárdos épp mit csinál, milyen képet posztol az újabb kocsijáról amit vett valahol, vagy épp hol milyen buli van.

Egyszerűen rosszul érzem magam ilyen emberek társaságában.

2016. nov. 13. 18:12
 5/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, figyelj.

Te akkor attól félsz, hogy valami májer lánnyal van dolgod, de épp a linkelt zenéd filmje is egy olyan karakterről szól aki a város leggazdagabb embere volt mégsem élvezkedett ezen igaz?

Most lehet, hogy a lány egy olyan világban él ami számodra taszító, és szerintem minden normális embert taszít a gazdagoknak ez a magamutogatása főleg amit a politikusok csinálnak :D

Szóval annyit akarok mondani, hogyha esetleg megismerne téged mélyebben, járnátok valameddig, türelmes lennél vele lehet, hogy megkedvelné a te világodat és nem érdekelné többé az a gagyi nagyzoló világ.

Meglátná, hogy a világ sokkal nagyobb ha kinyitják, barátnőimnek is mutattam írásod, ők is egyetértenek.

Az elveidet ne add fel, egy csomó csaj van a világon aki örülne ilyen fiúnak, mert látszik, hogy a gyerekeid nem fognak unatkozni melletted.

Sokszor látok apákat gyerekeikkel játszótéren.

A kislánya már százszor odaszólt neki, hogy gyere apu játszani.

Az meg? Továbbra is a telefonján baromkodik, gondolom chatel valami friss hússal ha érted amit mondok.

Szóval aki tud a gyerekeivel játszani az igazán értékes dolog.

A szerelem meg ilyen kiszámíthatatlan na, erre nincs válasz :)

2016. nov. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!