Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, szerintetek nagy arányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek nagy arányban vannak jelen a 20-25 év közötti nők között olyanok, akik intelligensek, okosak, bájosak, de emellett nagyon szépek, ápoltak, stílusosak is? Ti örülnétek egy ilyen barátnőnek?

Figyelt kérdés

2016. nov. 11. 16:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
29%
Engem ilyennek tartanak és örül nekem a párom.
2016. nov. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
28%
Engem is ilyennek tartanak.
2016. nov. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%
Ez mind szép és jó, de a lényeg úgyis az, hogy vonzódjak hozzá és egy hullámhosszon legyünk. Lehet valaki szép,ápolt,intelligens stb., de ha nincs meg benne az +,amitől odavagyok érte,akkor a fene megette az egészet.
2016. nov. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Blade Bone ***** válasza:
Hát mivel régen sem csak ronda emberek születtek, így valószínű, hogy jó az arány felnőttkorban is. Örülnék egy ilyen barátnőnek, igen. :)
2016. nov. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
22%

Az a baj, hogy kivétel nélkül mindennőnek már átlátszó ruha kell, amitől ők szépnek tartják magukat. (itt most nem mondok ruha darabokat, mert azzal jönnének hogy, neki nem olyan..) Ebből kiindulva.. kinek mi az okos és bájos. Vannak nők akik tényleg Okosak, inteligensek, , és úgy öltöznek.. viszont nekik a kisugárzásából meg lehetne mondani, de vannak nők akik ostobák és ők is jól akarnak kinézni. Az őszintét megvallva, Én már nem örülnék egy ilyen nőnek. Azért nem, mert többségük felszines, ostoba, s tudom hogy rajtam kivül még többet várna el. másodszor meg azért, mert csak kapni szeretnek, lenézik a kevesebbet. persze meg lehet magyarázni.. hogy hozzá hasonlót keres..

Na meg ha valaki bájos, nagyon szép, az arra vezethető vissza hogy mennyit foglalkozik magával, ergo belsőleg férges az alma :D Tessék lepontozni nyomingerek akinek nem tetszik, ez akkor is igy van!

2016. nov. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon kevés ilyen nő van ebben a korosztályban. Igen, persze, hogy örülnék egy ilyen nőnek. Ki nem? :)
2016. nov. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%
Kb ugyan annyi, mint férfi.
2016. nov. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
igen nagy aránnyal. Aki ilyen, azok 99%a foglalt.
2016. nov. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Örülnék neki, de az ilyenek többnyire többnyire, már vagy foglaltak, vagy én nem lennék megfelelő nekik, hisz valószínűleg magasak az elvárásaik.

25F

2016. nov. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem, a férfiak valószínűleg jobban örülnek egy ronda, buta, igénytelen és kiállhatatlan barátnőnek. Gondolom én, de én nő vagyok.
2016. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!