Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom hogy mi van köztünk?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy mi van köztünk? 15/lány

Figyelt kérdés

Nem történt köztem es a fiú közt meg semi sem de eddig azt hite van valkim de nincsen de nagyon sokat vagyunk együt iskola utá es közben is . Több fiú is mindig kérdezi hogy: Na végre öszejöttetek? Meg ilyeneket meg ellég sokan tesznek ránk kétértelmű megjegyzéseket . Nekem amugy tetszik . Es sokszor odajön hozzám se nagyon szorosan ál mellém meg ilyenek de nem igazán tudom hogy tetszem e neki vagy sem ő 16 éves es az osztálytársam . Es nincsen senkije pedig ellég sok csaj áll nála sorban.

Szerintetek teszem neki ?



2016. nov. 15. 20:28
 1/5 anonim válasza:
Igen
2016. nov. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem ha tetszik neked akkor mindenféleképpen mutasd ki de ne túlzottan nyomulosan es ha viszonozza es ugyan ugy sokat vagy vele, akkor bejössz neki, de ha kevesebbet beszél veled utana es kicsit elhidegul akor nem
2016. nov. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2016. nov. 16. 17:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy tetszel neki. De ha egy tanácsot elfogadsz: soha ne írj neki szerelmes levelet.
2016. nov. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. nov. 20. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!