Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudassam vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam vele?

Figyelt kérdés

Hát már kb másfél hete járunk a barátommal...én konkrétan 1évet vártam erre...de olyan érzésem van mintha nem szeretne engem annyira mint én őt...

Eddig nem akarta felvállalni a kapcsolatunkat....ez engem zavar..sőt még szerintem a kezemet se meri megfogni..na most ez vagy azért van mert úgy teszünk mintha nem lenne semmi...vagy nemtudom.

De amúgy nagyon aranyos, tehát mindig a kedvemben jár..mindig jön hozzám szünetekben(évfolyamtársam) és vigyorog, féltékeny stb...

Most én nemtudom mit tegyek...én kezdjem el ezeket az apróságokat..vagy mondjam meg neki, hogy ez zavar és ő neki kéne ezeket megtenni.... Ti mit tennétek a helyemben?



2016. nov. 16. 00:05
 1/6 A kérdező kommentje:
14/L
2016. nov. 16. 00:06
 2/6 Fruzs33 ***** válasza:
Szerintem kezdeményezd ezeket az apróságokat te,hátha megérti,hogy fel kell,hogy vállaljon téged.
2016. nov. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fruzs33 ***** válasza:
16/L
2016. nov. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Szerintem hagyj neki még egy kis időt. Lehet hogy nem akarja elszúrni a dolgokat, esetleg fél attól, hogy te hogyan reagálnál arra ha "nagyközönség" előtt pl. megfognád a kezét. Ha ez a dolog nem változik meg finoman elkezdhetsz vele erről beszélgetni, szóbahozni,hogy ez téged zavar.
2016. nov. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
17.03 as vagyok. Sry rosszul írtam. Szval lehet h fél attól hogy hogyan reagálnál arra ha " nagyközönség előtt megfogná a kezed
2016. nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^.^
2016. nov. 16. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!