Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiú, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, de nem merem leszólítani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig nézzük egymást, de se ő se én nem lépek. Még a nevét sem tudom, pedig manapság a facebook mindenre képes. Meg kell tudnom a nevét, szerintetek hogyan?

2016. nov. 16. 18:15
 1/6 anonim válasza:
Minden kezdet nehéz, mosolyogj, próbálj kicsit laza lenni menj oda hozzá mutatkozz be, a többi meg magától menni fog, ha nem sikerül elsőre témát felhozni,az nem baj, már tudod a nevét :) aztán egyre magabiztosabb leszel. Hajrá
2016. nov. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Stark2000 ***** válasza:

Én anno úgy néztem utána lányoknak, hogy akikkel láttam beszélgetni ismerősök, azok adatlapján megnéztem az ismerősöket / megkérdeztem őket, hogy mi a neve. Más nem menj oda kérdezd meg, néha egy lány is léphet.


Ha magamból indulok ki akkor simán elképzelem, hogy félénkebb típus, könnyen zavarba esik, fél, hogy leégeti magát előtted, etc.

2016. nov. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hol szoktátok látni egymást? Mert azért a helyzettől is függ, ha olyan a hely akkor akár könnyebb is lehet leszólítani
2016. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó ötleteket.

Minden nap egy buszra szállunk fel, és volt már, hogy felkínálta a helyet mellette. Én pedig akkor találkoztam egy nagyon régi ismerősömmel és inkább mellé ültem, ami eléggé azt sugallja, hogy hagyjon békén. Vagy csak én gondolom így?

2016. nov. 19. 12:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom simán vagy elég bátor ahhoz hogy legközelebb odamenj hozzá és megmondd neki hogy pl. "Annyira sajnálom hogy a múltkor nem ültem le melléd, de itt volt egy régi ismerősöm, és bármilyen szívesen ültem volna melléd, vele már nagyon rég beszéltem" ezzel őszinte is vagy, és visszaadod a reményt neki, hogy "azért itt még simán lehet valami"

Utána már simán tudsz vele beszélgetni, onnan már szerintem sima ügy :)

2016. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom ^^ jajj de izgulok.
2016. nov. 22. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!