Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nôk, KONKRÉTAN mivel kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nôk, KONKRÉTAN mivel kéne leszólítani egy ismeretlen lányt, ha tetszik? Pl. Utcán, tömegközlekedésen, boltban?

Figyelt kérdés

Csomó olyan kérdés van, ahol nôk panaszkodnak róla, hogy miért nem szólítják le ôket az utcán, illetve mindenféle 'hol lehet ismerkedni?' tipusú kérdésre mindig jönnek a 'bárhol, utcán, tömegközlekedésen, boltban' típusú válaszok.

Viszont konkrétumot, hogy mégis hogyan, hogy (pl. a boltban, miközben el van merülve a ruhák nézegetésében) menj hozzá,azzal, hogy ...., az valahogy soha nem derül ki.


Szóval csak a konkrét válaszom érdekelnek, hogy egészen pontosan hogyan, milyen szöveggel lehetne ezt csinálni.



2016. máj. 29. 11:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%
Szia, dugunk?
2016. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem a héten leszólított egy szimpatikus fiatalember, a metrómegálló felé mentemben :) Annyit mondott, hogy "elnézést", és elkezdte mondani, hogy miért szólított le- hogy elmentem előtte az utcán, megtetszettem neki, szimpatikusnak tűnök, ismerkedjünk. Mindezt teljes lazasággal, nyugodtan, kedvesen és udvariasan (nyilván kicsit hosszabban kifejtve, de a lényeg ez volt). Ha nem lenne vőlegényem, valószínűleg elmegyek vele randizni. Szóval, kb így.
2016. máj. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
Én utálom ha utcán leszólítanak. Kivéve ha segítséget kérnek (pl útbaigazítást) de az más. De lehet én vagyok csak kivétel, és másnak bejön ez hogy "de szép vagy, megismernélek/megd.nálak", vagy finomabb formája a "meghívhatlak valamire?"
2016. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem túlságosan tartják szimpatikus akciózásnak a sablonos, erőltetett, előzmények nélküli leszólítgatást publikus helyeken. Amúgy panaszkodni sem igen szoktam őket látni, hogy valami gondjuk lenne ezzel.
2016. máj. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
59%
Nem reg álltam a villamoson, feltűnően nézett egy nagyon szimpatikus férfi. Örültem volna, ha elkeri a számom. Csak igy :)
2016. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Sunshinedoll ***** válasza:
26%
Én személy szerint utálom, ha vadidegenek megállítanak. Hacsak nem felajánlod, hogy megveszed nekem a boltban a ruhát, ami tetszik, puszta jóindulatból, ne gyere oda. Bár bizonyára vannak nők, akik nem ilyen p-csák, mint én, de szerintem utcán vadidegeneket ne szólogassunk le. Max szemezel vele, és ha biztató jelet ad, akkor.
2016. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%

3-as: nem vagy egyedül... nekem pl. ez a furi, hogy állítólag van nő, aki ezt hiányolja, de a környezetemben ennek az ellenkezőjét látom, és pl. én is rühellem, hogy ha kilépek az utcára, azt sok pasi már felhívásként értelmezi, mintha azért lennék ott, hogy ők leszólítsanak. (Ami hagyján, de utána nem értik a "nem" szót... és a végén még le kell állni vele félórás diskurzusra, hogy mér' nem. Ha meg otthagyod, te vagy a szemét.)

A kérdezőnek: ami fontos, hogy azt a nőt szólítsd le, aki adja bármiféle jelét annak, hogy bejössz neki. Ezalatt értem a szemezést, mosolyt, hajtekergetést... stb. biztos van egy csomó jel.

"pl. a boltban, miközben el van merülve a ruhák nézegetésében" -> akkor azt a nőt hagyd békén, mert az ottlétének semmi köze sincs a pasikhoz. Tehát nem céltáblának/"prédának" ment ki az utcára, hanem ruhát vásárolni. Nem vágyik vadidegen emberek társaságára, főleg nem olyanokéra, akik meg akarják dugni.

Ugyanez a helyzet a vonaton füldugóval könyvet olvasó, telefont nyomkodó, akármi mással látványosan elfoglalt nővel.

Ha őket "b..sztatod", annak csak annyi lesz az eredménye, hogy visszautasítanak, mert

a, foglaltak

b, nem jössz be nekik

c, nem akarnak pasit

d, csak

ill. ezek kombinációja. Te pedig a sok visszautasítástól elveszted az önbizalmad, aztán jön a "nem" szó meg nem értése, ennek köszönhetően a barátságtalan visszautasítás, és a végén megutálod az összes nőt. xD

Szóval a lényeg: szöveget nem tudok mondani, mert nálam bármelyik veszett ügy, de azt tanácsolom, hogy csak annál próbálkozz, akin látod, hogy venné a próbálkozásodat. Ezt lehet látni, hidd el, és mindenki jobban jár így. Főleg Te. ;)

2016. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%

#7

Szóval eljutottunk ugyanoda, hogy

- utcán nem, mert megy valahova

- buszon nem, mert zenét hallgat és különben is mindjárt leszáll

- könyvtárban nem, mert oda tanulni jár

- boltban nem, mert oda vásárolni jár

- diszkóban nem, mert oda a bulizni megy a barátaival

- edzőteremben nem, mert oda edzeni jár

- kávézóban nem, mert oda a barátaival megy beszélgetni

stb.


Mindenre rá lehet mondani, hogy nem, mert nincs konkrét ismerkedős hely, kivéve a társkereső, de azt meg nem arra használják.


Annyiszor leírtad már, hogyan ne ismerkedjünk, akkor most már leírhatod azt is, hogy mikor, hogyan. Neked például mi lenne a szimpatikus hely és idő az ismerkedésre?

2016. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
63%

Ha látszik, hogy sietek, akkor nem szeretem, ha csak úgy leszólítanak, mert egyszerűen nem érek rá. De pl buszon, buszmegállóban örömmel venném, ha az, akivel szemezek, odajönne hozzám. Az olyasmi szöveg tetszene, mint pl "szimpatikus vagy, szeretnélek megismerni. Ráérsz valamikor?"

(amúgy jöttek már oda hozzám buszmegben, az egyik ilyenből lett is randizás és kapcsolat, tehát nem vetem el az ilyet)


Igazából akin látod, hogy jeleket ad, nyitott erre, azzal nyugodtan kezdhetsz. De tényleg magadnak ártasz azzal, ha olyanhoz mész oda, akin látszik, hogy nem akar ilyen formában, vagy egyáltalán ismerkedni. Szerintem sok férfi itt bukik el,hogy minden jeladás nélkül mennek oda nőkhöz, egy idő után persze, hogy kiábrándulnak, ha visszautasítják őket.


Olyanhoz kell odamenni, aki ad jeleket, ennyi a titok nyitja. :)


20n

2016. máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%
Na ezért választottam inkább az itthoni edzést, filmezést, xbox-ozást, stb-t. ismerkedés helyett. Ne szólítsd le őket az utcán, interneten nem ismerkednek, szórakozó helyen se szólj hozzájuk, semmi sehol nem jó a nőknek.
2016. máj. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!