Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet a baja ennek a csajnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baja ennek a csajnak?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és van egy csaj aki 1 ével fiatalabb nálam. Na az a lényeg hogy látom rajta hogy kajakra bejövök neki. Abból ahogy csillog a szeme mikor rámnéz. De akárhogy közeledek felé mintha hirtelen megváltozna.. Fél valamitől vagy mi van?

Sportos, stilusos csaj vagyok.. kocka hassal basszus ! Nem minden nap talál ilyet... jo igaz bomba csaj de akkor is. Ráirtam facen, dumalgatunk. másnap meg ugyan ugy csaj mosolyog és szemez velem. Nem értem mivan....



2016. nov. 16. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom, de szivesen megnéznélek titeket egy ágyban
2016. nov. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak fél attól, hogy esetleg heteró vagy és nem mer nyitni.Vagy félénk, zavarban van, etc.
2016. nov. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17 évesen még bőven kutathatja a nemi identitását, szerintem csak fél
2016. nov. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom lehet hogy fél ettől..

de ráirtam, bókoltam neki és szerintem tudja hogy nekem is bejön.

Várja hogy odamenyjek hozzá vagy mi?

2016. nov. 17. 14:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Beszélj vele!Mondd el neki, hogy mit érzel!
2016. nov. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oke. de mégis mit mondjak? mert szerintem tudja hisz nem mindennap flörtöl vele egy csaj a facen. ennek elenére menyjek oda hozzá?
2016. nov. 17. 15:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze.Mi bajod lesz?Semmi.És még azt sem mondhatod, hogy a fiúnak kell kezdeményeznie. :)
2016. nov. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerénység level 99.

ja menj oda hozzá,és bármiről amiről 2 csaj tud beszélni,de ne a fiúkról az olyan heterós.

2016. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
isten ments hogy a pasikrol b
2016. nov. 17. 21:03
 10/10 anonim ***** válasza:
fujj
2016. nov. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!