Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van ennek a csajnak?

Figyelt kérdés

Van egy lány egyetemi óratársam, ráírtam, hogy jóestét.

Aztán ő másnap ilyen f*s zságokat írt vissza, hogy kivánlak, meg hogy tartsak neki korrepetálást. Mondtam neki, hogy kamus vagy, meg aztán állítólag flegmáztam vele, mondta hogy látni akar, kérdeztem hogy miért? nem írt semmit, csak ilyen hülye smileyt, mikor? aztán mondta hogy majd a suliban. Nem tudom vagy nagyon sötét vagy direkt csak húzza az agyam, mindenestre utána én írtam neki, hogy hagyjon mert ezekkel csak lehoz engem az életről. Meg becenevet állított be nekem.



2016. okt. 12. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Vagy ő szórakozik veled vagy a barátja/testvére/apja.
2016. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hülyéskedik, komolyan is gondolja de ettől hogy ennyire morbid el is akarja venni az élét. Beszélj vele komolyan, hogy mondja el mit szeretne és ne hülyéskedjen.
2016. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy betépett, vagy alapból ilyen agyatlan. De az se kizárt, hogy csak szívat. Majd úgyis látni fogod, hogy élőben hogyan viselkedik veled, akar-e valamit, vagy csak hülyít. Mondjuk azon se lepődnék meg, ha alapból lökött lenne, sajnos ma már szinte bárkit felvesznek egyetemre is.
2016. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tuti szobatársa trollkodott, nyugi 😃

Órán dumálj vele, azt csá 😃

2016. okt. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na ezért nem irkálgatunk össze-vissza.
2016. okt. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!