Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik az olyan szerelem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az olyan szerelem, hogy bárkivel vagy, bárkit akarsz szeretni, mindig ugyanaz jut eszedbe és ŐT hiányolod?

Figyelt kérdés
2016. nov. 17. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen...ezek szerint ŐT nem tudod elfelejteni...:'( nekem se megy. Bármit megtennék, hogy kiszeressek belőle, ráadásul látok helyesebbnél helyesebb fiúkat, de mindig csak ŐT keresem bennük, mert számomra Ő elérhetetlen.
2016. nov. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
majd elmúlik :D
2016. nov. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Csak olyan szerelem létezik, hogy akarattal nem tudsz másba átszeretni s őt hiányolod, akibe szerelmes vagy...
2016. nov. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nem mondod :D ***** válasza:
100%
Létezik. 5 éve tart. Szar érzés. És nem mellesleg egy töketlen p.cs...de nekem Ő az, akit mindigis szerettem.
2016. nov. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is ebben a helyzetben vagyok. Tudom, hogy találhatnék rendesebbet, okosabbat, szebbet, jobbat... de nekem akkor is Ő kell. Pedig jelentkezők is vannak, hiába szakítottunk már régen egyszerűen mindenkiben Őt keresem.
2016. nov. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Eddigi életemben volt kb. 3-4 lány, akikre azt hittem, hogy sosem fogom őket elfelejteni, annyira tetszettek... a kinézetük, a stílusuk.. az egész lényük... (egyik sem volt a barátnőm, csak ismertem őket)


Persze egyik sem volt "az"... a mostani barátnőm az, akivel le tudnám élni az életem.... MINDENRŐL Ő JUT ESZEMBE.... gyönyörű, jó a humora, és közös az érdeklődési körünk is... PERFECT <3

2016. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nen tudtad őt elfelejteni és bárhogy próbákozol, nem megy. De ez másokkal szemben nem fair dolog, mert így mondhatni csak egy eszközök azok a számodra, akiknél próbálkoztál. Elmondom neked, hogy én egy 2 évig tartó plátói szerelem áldozata voltam. Pontosabban fogalmazva annyi ideig nem beszéltünk addig, amíg érdekelt. Belementem egy kapcsolatba, amit nagyon meg is bántam, mert úgy érzem, csak kihasználtam a lányt. Mindennel próbáltam magamat elfoglalni. Új hobbik, régi hobbijaim, nézegettem a csajokat, stb. Véletlenül rátaláltam egy lányra, aki annyira bejön nekem a kezdetektől, hogy tökre gyorsan el tudtam engedni érzelmileg a 2 éves plátói szerelmemet. És most látom, hogy mennyire idegesítő, bal**sz, szerencsétlen voltam és mennyi időmet, energiámat és pénzemet felőrölte az a csaj.
2016. nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!