Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » (szinte) Mindig ugyanaz a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(szinte) Mindig ugyanaz a srác tetszik nekik is :/ Hogy kéne ezt kezelni?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? van két nagyon jó barátnőm, az egyiket azóta ismerem mióta megszülettem, a másikat 3 éves korom óta. Nagyon hasonló az ízlésünk, leginkább a fiúk terén és ezzel akadt egy kis probléma. Ha nekem megtetszik egy srác, akkor még mielőtt megosztanám velük, valamelyikük megelőz, hogy "képzeld, megtetszett XY". Ilyenkor az első reakcióm, hogy 'rohadt életbe, már megint miért?!'. És ilyenkor annyira rosszul érzem magam, mert ők mind2en csendesebbek és én eléggé "vezető típus" vok. Mindig úgy érzem, hogy nem hagyom őket érvényesülni és elveszem tőlük a lehetőséget... :( Most is volt egy srác aki megtetszett és beszélgettünk facebookon is meg minden és erre a barátnőm bejelentette, hogy neki tetszik... És kérdezte, hogy haragszom-e rá meg nagyon félt, hogy "baj lesz belőle". Úgy döntöttem, hogy akkor az a srác mostantól számomra felejtős, egyébként sem tűnt túl esélyesnek a kapcsolatunk. Jól tettem?

2016. jún. 29. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Döntsétek el kő, papír, ollóval. :)
2016. jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbáljuk :D De azért nem hiszem, hogy ez hosszú távra hatásos megoldás lenne :P
2016. jún. 29. 12:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne hagyd magad, ha kell a srác szerezd meg, ha a barátnődnek is kell, próbálja meg "elszedni" tőled, ha te vagy a vezér "kanca" úgyse tudja:P
2016. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát ne csináljak problémát ebből? :D
2016. jún. 29. 17:12
 5/5 anonim válasza:
Abszolút ne, ha a fiúnak is ha bejössz akkor ő se szeretné, ha azért "hagynád" ott mert a barátnődnek is bejön, viszont a fiúnak nem jön be...
2016. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!