Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy viselitek el ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselitek el ha egy szinesszel/szinesznovel jartok? Vegignezni ahogy mast csokol meg? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Annyira rossz 16 eves vagyok a baratom szinesznek keszul most fog erettsegizni es egy szineszelokeszitore kezdett jarni. Megismert sok uj csajt, es meselte hogyan kellett eljatszania hogy szerelmes bele. Atolelte es ilyenek. Nekem ez nagyon nehez. Majdnem fel eve vagyunk egyutt nagyon szeretem es nem akarom elvesziteni ot. Felek hogy elobb utobb bele is szeret valamelyik lanyba. Ti ezen hogy tettetek tul magatokat? Vegignezni azt ahogy masokat csokol es olel?

2016. nov. 21. 18:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az csak színjáték.

Totál feleslegesen aggódsz s bar akadnak rá példák attól még ez nem így van a valóságban.

Sőt, bár a azínpad kicsit mas de példáuk egy filmforgatás esetén 50 ember állja őket körül.

2016. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szóval annyi ember vesz téged körül egy forgatason. Ott nincs igazi csók csak megjatszani lehet érted ezert is hívják szinészetnek.

Engem például nem zavarna ha színésznő lenne a csajom, te se agyalj ezen na 😊

2016. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom,lehet mi lányok reagáljuk túl. :D

De engem folyton zavarna...

2016. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnos engem is folyton zavar, sot mar kezd emeszteni belulrol nagyon rossz. Annyi uj lanyt megismert mindegyikkel joban lett felek mar nem leszek neki igy eleg es olyan nehez belegondolni hogy ezekkel a lanyokkal jatsza el ezt:( koszonom a valaszokat!:)
2016. nov. 21. 18:56
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez sajnos ezzel jár, mérlegelni kell ezt is, mielőtt az ember komolyabban belevág civilkén egy ilyen kapcsolatba. A legtöbb színésztől az hallottam, hogy míg színpadon van, megy a jelenet, addig beleéli magát, de amint lemegy a függöny, vége. Külön választják a két dolgot. A színpadon egy általa megformált karakter szeret bele egy másik által megformált karakterbe.

Aki nem ebben dolgozik annak nehéz lehet ezt megérteni.


Hát ha ez kicsit megnyugtat:

[link]


[link]

2016. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Sajnos nem alaptalan a félelmed, bár szerepeltem magyar sorozatban ,de egész biztos ,hogy kialakulhat több ,mint barátság.

Nem tudsz mit csinálni vagy elfogadod és reménykedsz vagy már most lépsz.

2016. nov. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolso valszolo, en elfogadom viszont kialakulhat ez ugyan ugy mashogyan is nem? Villamoson,osztalyban,munkhahelydn,az utcan. Ott ugyan olyan az eselye? Erre probalok gondolni mindig. Ha szeret akkor meg nem is alakulhat ki. Vagy ezt szemelyes tapasztalatok alapjan mondod?
2016. nov. 26. 10:32
 8/15 anonim válasza:
100%

Én is színésznek tanulok és így belsős szemmel azt tudom mondani hogy tényleg teljesen külön választjuk a magánéletet és a színpadit.Szóval szerintem ugyanannyi az esélye hogy kialakul köztük valami, mint bárki mással.

De szerintem nem kell ezen görcsölnöd mert a barátod veled van, téged szeret :)

2016. nov. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt:)
2016. nov. 27. 11:53
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszene őszintén, mert számomra az intimitás csak egy kapcsolatban van rendben, de neki ez lesz a megélhetése. Szóval próbáld úgy nézni a dolgokat, hogy a többi lány csak egy szerep, mert tényleg csak az.
2016. nov. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!