Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mégis mit kéne tennem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit kéne tennem? (kérlek olvasd el, lent)

Figyelt kérdés
Azthiszem beleszerettem az egyik osztálytársnőmbe.Művész lélek vagyok és nagyon túlreaglok dolgokat,e tényleg miközben ezeket a sorokat is írom szinte a hangját hallom,reggelente mikor buszozom,az elmosódott távolban látom az arcát, folyton csak rá gondolok,a suliban folyton csak bámulom...De az a baj,hogy ő laza és fiús én meg beszari és lányos vagyok,hogy konkrétan jellemezzem magunkat.Nem merek kezdeményezni, a barátnője mindig ott van vele,de ha 2esben vagyunk akkor el tudunk beszélgetni,egyébként gyomorgörcsöm van amikor beszélünk társaságban,igazából 2esben is.Mikor rámnéz nem tudom viszonozni a tekinteté,még ha konkrétan velem beszél,ezt már szóvá is tette.Egyszerűen nem tudom mit csináljak,annyira érzékeny vagyok,hogy a visszautasításba belepusztulnék,de azt sem akarom,hogy a középsulis fenmaradó 2évünk csak plátói szerelem legyen...
2016. nov. 21. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Te költő vagy? (Ha nem akkor az leszel)
2016. nov. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de miért?
2016. nov. 22. 00:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért mondta,mert nagyon szépen leírtad az érzéseidet.

Ha nem megy a szemébe nézés akkor előszőr csak egy kicsit próbálkozzál ezzel. És utána egyre-egyre többet nézzél a szemébe. Puhazolózzál, hogy bejössz-e neki. Kérdezzél meg embereket, h ők mit látnak kivűlről.

15L

2016. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, félek puhatolózni,mivel oszt.társam ezért ha bárkitől kérdezném az olyan "furi" lenne...
2016. nov. 22. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!